• A +
  • A -

Kalenderler A.Ş.

1992 yılında kurulmuş olan Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından biridir. Kalenderler bünyesinde 2 kardeş İnşaat firması ve Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren toplam 2 şirket olmak üzere toplam 4 iştiraki mevcuttur.

Özellikle konut projeleri yapımcısı olarak uzmanlaşan Kalenderler İnşaat yüksek inşaat teknoloji gerektiren uygulamalarında başarısı, proje yönetimindeki deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önem sonucunda çok önemli referans listesi oluşturmuştur.

Misyonumuz

Nitelikli konutlar, fabrikalar, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, idari binalar ve iş merkezleri üreten KALENDERLER İNŞAAT; kurumsal kimliği , deneyimli personeli ve yenilikçi yüzü ile işverenlerine güven temelinde , kalite hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşterilerine , çözüm ortaklarına , çalışanlarına, dolayısıyla ülke ekonomisine katma değer yaratmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

KALENDERLER İNŞAAT; müşterilerinin ihtiyaç beklentilerini en üst düzeyde tutarak güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.

Web site:
Telefon: 0312 235 66 61
Fax:
Adres: Binses. S. Cad. C/Blok No:29 Ümitköy /ANKARA ANKARA / Akyurt


İlanları Karşılaştırın