• A +
  • A -

İzciler Gayrimenkul

İzciler Gayrimenkul olarak, 1998’dan bu yana sürdürdüğümüz dürüst hizmet anlayışı, müşterilerimizin yatırım yapma planları için gösterdiğimiz titizlik ve yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda attığımız isabetli adımlarla, emlak ve gayrimenkul sektörünün aranan isimlerinden biri haline geldik. Bu zamana kadar oluşturmuş olduğumuz tecrübemizle her geçen gün daha fazla hayata dokunmak ve daha fazla gelecek hayalini gerçeğe dönüştürmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz bölgeleri uzun süren araştırmalar sonucu, bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve yatırım uzmanları yardımıyla büyük bir titizlikle seçiyoruz. Hem aldığı arsa üzerine hemen ev yaparak oturmak isteyenler, hem de arsasını uzun vadeli yatırım aracı olarak kullanmayı planlayan müşterilerimizin çıkarları için en doğru arsa seçimlerini yapıyoruz. İzciler Gayrimenkul olarak imarlı-imarsız arsalarımızı ilgili tapu müdürlüklerimiz vasıtasıyla "Hemen Tapu Teslim" etme satış yöntemiyle satıyoruz.

İzciler Gayrimenkul'den yatırım yapmış müşterilerimizin sahip oldukları arsayı satmak istediklerinde de yanındayız. Günün değerinde iade alma garantisi ile “ya nakite ihtiyacım olursa?” sorunuza cevap veriyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz memnun müşterilerimiz ile size gönül rahatlığını garanti ediyoruz.

 

Web site:
Telefon: 0312 234 22 00
Fax:
Adres: Bağlıca Mahallesi, Bağlıca Blv. 34 / A, 06790 Etimesgut/Ankara ANKARA / Etimesgut


FİRMA PROJELERİ
FİRMA HABERLERİ

İlanları Karşılaştırın