• A +
  • A -

İsmailoğlu Yapı

Şirketimiz, 2009 yılında girdiği inşaat sektörüne İSMAİLOĞLU MÜHENDİSLİK TAAHHÜT YAPI İNŞAAT TİCARET LTD.ŞTİ. olarak yoluna devam etmektedir.

Yıllardır edindiği sektörel birikimi, konut projelerinde ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için sizlerin hizmetine sunmaktadır. İSMAİLOĞLU YAPI; tüm ticari gayrimenkullerin, özellikli ve markalı konutların geliştirilmesinde uzman kadrosu ile hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluştur.

Kurulduğu günden bugüne kadar İSMAİLOĞLU YAPI, dünyadaki gelişmeleri hizmetlerine yansıtan, çağdaş, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren firmamız, müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Köklü geçmişimizden aldığımız güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımızı koruyarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana, hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yeniliklerimizle, Türkiye´de üretim yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Daima daha ileriye gitmeyi, daha kaliteliye ulaşabilmeyi hedef edinen firmamız teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızın ispatı, altına imzamızı attığımız işlerimizdir. İSMAİLOĞLU YAPI, bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden, yeninin ve daha iyinin peşinden koşmaya devam edecektir.         

Web site:
Telefon: 444 5 639
Fax:
Adres: Atakent Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No:82, Ümraniye - İstanbul İSTANBUL / Ümraniye


İlanları Karşılaştırın