• A +
  • A -

İnvest İnşaat

Yönetim kurulu başkanımız Bahattin Uçar tarafından 1992 yılında kurulan Invest Grup, inşaat, tekstil ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Farklı sektörlerdeki atılımlarıyla sürekli büyüyen Invest Grup, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atmıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörde ilklere ve örnek teşkil eden işlere imzasını atan Invest İnşaat ise, bugüne dek birçok konut projesinin hayata geçirilmesinin yanı sıra altyapı ve üstyapı projelerinde de çözüm ortaklığı yapmaktadır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest İnşaat Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul, Vadistanbul AVM, Express24, Göl Plus, Vadikoru ve Başakport projelerini hayata geçirmekle birlikte yeni proje geliştirme faaliyetlerini de aralıksız devam ettirmektedir.

Invest Grup’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine en üst seviyede katma değeri sağlamaktır.

Web site:
Telefon: 0212 465 51 00
Fax:
Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:10 Ayazağa / Sarıyer / İstanbul İSTANBUL / Sarıyer


İlanları Karşılaştırın