• A +
  • A -

İnşa İnşaat

Hızla gelişerek dünyayı yeniden şekillendiren modern çağımızda, insan yaşamıda aynı hızla değişime uğramakta; yaşanılan koşullar, ihtiyaçlar ve beklentiler yeniden şekillenmekte; eski alışkanlıkların yerini hızla yeni yaşam tarzları almaktadır. Bu yeni düzende var olmak ve zamana yenik düşmeyen projeler üretmek için kurulan İNSA İNŞAAT, yeni yaşam alanlarını hızla hayata geçirmektedir. 
Geçmişinden gelen deneyimin gücü ile kurulan İNSA İNŞAAT, sadece modern yapıları değil aynı zamanda modern yaşam anlayışını da inşa ediyor. Hızlı ve pratik olmayı gerektiren günümüz sosyal hayatında, insanın yaşam alanından bekleyeceği tüm çözümleri özgün mimari formları içinde sunan İNSA İNŞAAT’ın, oluşturduğu yaşam kompleksleri ile hayata kolaylıklar katıyor. Ayrıca üstün kaliteli malzemeyi üstün vasıflı işgücü ile şekillendirerek projelendirdiği yaşam alanları, güvenli yatırım imkanı sunuyor.

Projelerinde yer alan yeşil alanları, sosyal tesisleri ve teknolojik alt yapısı sadece yatırımcılara değil, aynı zamanda çevresine de artı değer katmaktadır. Metropol yaşantısının tüm getirilerinden doğru bir şekilde yararlanılmasına olanak sağlayan projeleri, insanı bulduğu stresli şehir yaşamından bir o kadar uzaklaştırarak yeni bir dünya kurmasına yardımcı oluyor.

İmzamızı taşıyan tüm projelerimiz ve attığımız her adımda ilk önceliğimiz “insan” . İnsanı merkezine koyan felsefesi ile İNSA İNŞAAT, güvenli yapıları estetik çözümlerle bir araya getiriyor. Uydu Harita Yenilikleri sürekli takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışını geliştiriyor ve yeniliyor.

Kurumsal değerlerimiz ve anlayışımız çerçevesinde, en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini kazanmak; alt yapı tecrübemiz ile şekillendirdiğimiz güvenli, huzurlu ve modern yaşam alanlarını hayata geçirmek ve bölge gelişimine katkı sağlamak; gelişmiş teknolojisi, kurum felsefesi ve deneyimi ile büyüttüğü sermayesini kullanarak, sektörün lider firması olma yönünde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Web site:
Telefon: +90 212 630 55 55
Fax:
Adres: ATATÜRK CAD. NO: 12/A 34540 GÜNEŞLİ / İSTANBUL İSTANBUL / Adalar


İlanları Karşılaştırın