• A +
  • A -

İnanlar

DOĞRULARDAN ŞAŞMADAN GEÇEN 53 YIL

53 yıldır devam eden yolculuğumuzda, asla vazgeçmediğimiz “insan için tasarım” ilkemiz, önümüzü aydınlatan yol göstericimiz oldu. Türk inşaat sektöründe birçok ilk, dünya çapında başarılar ve İstanbul yaşamında standartları yükselten 220’nin üzerinde proje bıraktık arkamızda. Bugün Türkiye’nin en saygın ve güvenilir kurumlarından biri olarak sektörümüzün bölgesel lideri olma vizyonuyla yolumuza devam ediyoruz.

Kazandığımız tüm başarıların ardında, müşteri odaklı ve güven merkezli yönetim yaklaşımı yatıyor. Mutlu yuvalar yaratmanın, bize duyulan güveni tam olarak karşılamanın ve verdiğimiz tüm söz ve taahhütleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kendi arazilerimiz üzerinde geliştirdiğimiz markalı projelerle ve geliştirdiğimiz işlevsel ve sürdürülebilir çözümlerle geleceği inşa etmeye 53 yıldır ara vermedik, ara vermeyeceğiz…

Geçmişe gurur, geleceğe güvenle bakıyoruz…

1965 yılında, İstanbul-Laleli’de, İnan İnşaat adıyla başladığımız hikayemizde, başrol hep müşterilerimizindi. Sahne ise her zaman İstanbul’du.

Dünyanın bu en güzel şehrinin neredeyse her noktasında proje inşa ederken adeta üzerine titredik; 220’nin üzerinde projeyi onun silüetini, dokusunu ve doğasını bozmadan, aşkla tasarladık ve hayata taşıdık.

Web site:
Telefon: 444 2002
Fax:
Adres: Hakkı Yeten Caddesi No:11 Kat:M4 34365 Şişli / İSTANBUL İSTANBUL / Şişli


İlanları Karşılaştırın