• A +
  • A -

İBF Doğan İnşaat

“ İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak kendimden söz edeyim.

İnşaat sektörünün başta kalıp olmak üzere birçok imalat dallarında usta ve taşeron olarak çalışan Mehmet Doğan ve İsmet Doğan kardeşlerin, 1977 yılında başlattıkları ve bir arada yürüttükleri çalışmalarına daha sonra yaş sıralamasına göre aralarına katılan Bünyamin, Feridun, Ömer, Yakup kardeşlerden sonra Mehmet DOĞAN’ın vefatı nedeniyle beş kardeş olarak verimli ve kurumsal hale dönüştürerek 2001 yılında kurdukları,  Genel Merkezi Kayseri’ de olan “ İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” tüzel kişilik işletmesiyim.

Ortaklarımın kardeş olmaları nedeniyle bir aile şirketini anımsatıyor olsam da, kuruluş safhasın da ve sonraki aşamalar da Yönetim Kurulumun çalışmaları ile her geçen gün kurum yapısı ve kültürünün oluşması yolunda ciddi, sağlam, güvenilir ve Kayseri için örnek kabul edilen aşamalar kaydettim.

İnşaat sektöründeki uzmanlığım ortaklarımdan ve her yeni zamanda bünyeme katılan uzman, işinin ehli çalışanlarımdan gelir. “ İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak,  2001 yılında “ALFA YAPI A.Ş.” nin %50 hissesini alarak 2006-2007-2008 yıllarında çalışanlarımla birlikte başlattığım 420 konutluk imalat çalışmasını üç yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak önemli bir başarı elde ettik. Burada elde edilen başarı Kayseri Vergi Sıralama cetvellerine de yansıtıldı. 2009 yılı vergilendirme döneminde gerçek kişilerde, her iki şirketin eş zamanlı olarak Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın İsmet Doğan 19., Sayın Bünyamin Doğan ise 88. Sırada ve kurumlarda ise “ALFA YAPI A.Ş.” 13. Sırada (1.212.395,72 TL)yerini aldı. 

Yönetim Kurulu Başkanım Sayın İsmet Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerimden Sayın Yakup Doğan 2013 yılında kardeş işletme olarak “İBF DOĞAN BİRDAL YAPI SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ’ i” ni kurdular. Edremit Körfezinde 102 dairelik ve 9 dükkânlık çok kapsamlı bir projenin çalışmasını teslim aşamasına getirmek üzeredir.

“ İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ”  olarak, 2007 yılından beri Yol ve asfalt çalışmaları da yürütmekteyim. Yöneticilerim ve diğer çalışanlarımın başarılı çalışmaları sayesinde 2008-2010 yıllarında güçlü bir makine parkı oluşturduk. Ülkemin Ankara, İstanbul, Siirt, Kayseri, Bitlis, Yozgat, Tatvan coğrafyalarında çok önemli projelerin çalışılmasında aktif görev aldım. Yüz akı projelerde çözüm ortağı olarak üretim yaptım.  

Ayrıca Kayseri’ de taleplere cevap verebilmek için yoğun şekilde en güzide semtlerinden Yönetim Kurulum arsa alımlarını hızla sürdürmektedir.

Çalışmalarımız ile;

Konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere; malzeme, işçilik, proje kalitesi, güvenlik, konfor, doğru değer güvencesi ile “iyi bir fikir” sunuyoruz.

Arsa sahiplerine; Uygun süre, güvenli ve itibarlı projeler, doğru fiyat sunuyoruz.

İmalat yaptığımız çevreye; saygılı, koruyucu, sosyal fayda ağırlıklı projeleri uyguluyoruz.

Çalışanlarımız, güvenlik önlemleri alınmış, sağlıklı ve huzurlu çalışma ortamında çalışarak üretmekteler. Bizim için her çalışanımız bir kıymetli insandır.

Çözüm ortaklarımız ile güvene dayalı, her türlü iktisadi değerlerimizi paylaşarak kaliteli malzemelerle uygun üretim yapıyoruz.

Arsa sahipleri, konut sahipleri, çözüm ortaklarımız, üretimde çalışanlarımız olarak sizlerle birlikte, bu beraberliğin proje, üretim, satış, yönetim süreçlerinin bir tarafında yer alarak, sizlere ve güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Web site:
E-mail:
Telefon: 444 91 38
Fax:
Adres: KAYSERİ / Akkışla


İlanları Karşılaştırın