• A +
  • A -

HYK Yapı

Merhaba;

Ülkesinin kalkınmasına gönül vermiş Rizeli  bir iş adamı olan, babamız Cevat Pehlivan’ın öncülüğünde 70’li yıllarda başladı serüvenimiz. O yıllarda, kadim İstanbul’un kadim merkezi, doğup büyüdüğümüz Fatih semti , halen gururla andığımız nice mütaahitlik deneyimimize ev sahipliği yapacaktı.

Karadenizli'nin dinamizmi ve İstanbul‘un kalenderliği bir aradaydı kalplerimizde… Cevat bey, başarılı girişimleriyle kısa sürede adından söz ettirip, büyükşehrin saygın iş adamları arasındaki yerini almış ve 80’lerin başında durmak bilmeyen bu azmine, evlatlarını da katarak, inşaat çalışmalarının yanı sıra koska helvacısına da ortak olmaya karar vermişti.

Geçen yoğun ve başarılı bir 10 yılın sonunda, Koskayı dünyanın tanınır markaları arasına sokmayı başararak, peşinden 90 lardan itibaren de Kendi markamız Pehlivan helva markasıyla üretime başladık. Yeni bir marka olmamıza rağmen kısa sürede meyvesini veren çabalarımız, Gerek iç piyasada saygın bir yer edinmemizi, gerekse de Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Kanada pazarlarına kalite ve lezzetini ulaştırmış bir marka haline gelmemizi sağladı.

Şimdi  çeyrek asıra yakın sürdürdüğümüz bu yolculuğumuzu 2014 itibariyle gıda sektöründe tamamlayarak, Uzun yıllardır devam ettirdiğimiz inşaat faaliyetlerimizi,  HYK Yapı markasıyla daha güçlü bir şekilde sürdürmeye karar vermiş bulunmaktayız. Yeni dönemde 3.cü kuşağımızla, önemli projelere imza atmış teknik ekibimizi bir araya getirerek, modern teknikler ışığında çalışmalarımıza ivme kazandırdık.

HYK Yapı’yla ,  tüm Dünya’da ve Ülkemizde yarınları inşa etmeyi hedeflemekteyiz . Geçmişte olduğu gibi yeni çalışma yaşamamızda da, bilgi ve tecrübemizden aldığımız gücü, doğruluk ve kalitemizle birleştirerek, büyük hedeflere doğru yürümeye kararlıyız.

Web site: https://www.hykyapi.com
Telefon: +90 (212) 809 03 80
Fax: +90 (212) 809 03 81
Adres: Başak Mah 5.Etap Yeşil Vadi Cad. No:2 / Başakşehir/İstanbul İSTANBUL / Başakşehir


İlanları Karşılaştırın