• A +
  • A -

Huzurlu İnşaat

Huzurlu İnşaat, 2009 yılından bu yana, kalite çizgisini daima yukarı taşıyarak ve her geçen yıl iş hacmini genişleterek faaliyetine devam etmektedir.

Anadolu ve Trakya genelinde “kaliteli konut” inşa ederek, son yıllarda şehirlerde hızla artan hayat standartlarını tüm Türkiye’ye taşımak, Huzurlu İnşaat olarak ilkemiz ve kuruluş amacımızdır.

Yüksek standartlarda yaşam alanları inşa eden Huzurlu İnşaat, bugüne kadar Türkiye’nin farklı illerinde yüzlerce konut inşa etmiş, dar ve orta gelirli yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır.

Üretim, finans, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası olmak üzere tüm departmanlarda uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunmak ve her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, Huzurlu İnşaat’ın en temel değerlerindendir.

Tüm taahhütlerimizi birebir yerine getirmek ve hatta vaat ettiğimizden fazlasını yapmak hedefimizdir.  Arsa sahiplerine, müşterilerimize ve tedarikçilerimize verdiğimiz güvenin bir armağanı olarak sadece 4 yıl gibi kısa bir sürede hedeflerimizden çok daha fazlasını hayata geçirdik.

Faaliyet gösterdiğimiz her şehrin sosyo-ekonomik seviyesini ve sosyo-kültürel değerlerini göz önünde bulundurarak en ideal yaşam alanlarını, en uygun fiyatlarla hayata geçirmek için tüm çalışanlarımız takım ruhuyla hareket ederek, kaliteyi, güveni ve etik değerlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına taşıyor.

Tamamlanan ve devam etmekte olan birçok projemizle Türkiye’ye değer katmaya devam ediyoruz.

Web site:
E-mail:
Telefon: 444 4 136
Fax:
Adres: Marmara Mahallesi İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Leylak Sokak No:14 34524 Beylikdüzü/İstanbul


İlanları Karşılaştırın