• A +
  • A -

Hasan Sever İnşaat

Hasan Sever A.Ş., inşaat ve müteahhitlik sektörü olarak 1986 yılında kuruldu. İş modelinde finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren iş geliştirme faaliyetlerinde önemli bir deneyime sahip oldu. Toplam 1000 çalışanıyla; alt yükleniciler ve çözüm ortaklıkları dahil 10.000’den fazla kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlayan Hasan Sever A.Ş. yurtiçindeki başarılı projelerinde dünyanın çok uluslu firmalarıyla iş birliği yaparak, Türkiye’nin lider inşaat şirketlerinden biri haline geldi.

Kurulduğumuz ilk günden beri güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar inşa ettik. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları tasarladık. Hedefimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak; bundan sonraki çalışmalarımızda da bu hedeften şaşmamayı ilke edinmektir.

Hasan Sever A.Ş. olarak tüm faaliyetlerimizi; ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri çerçevesinde sürdürmeye devam ediyoruz.

Geçmişten Bugüne…
Harcımızı İyi Kardık, Temelimizi Sağlam Attık! 

1989’da Sever İnşaat olarak başlayan serüvenimizi, 1996’da Hasan Sever İnşaat markasıyla başarılı projelere imza atarak sürdürdük. Bugüne kadar 3000’in üzerinde konut ve işyerini inşa etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçmişten gelen deneyimlerimizle, hâlihazırda İstanbul’da Hasan Sever A.Ş. olarak özellikle lüks konut ve ticari yapılar segmentinde inşaat faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sektörde parmakla gösterilen bir marka olmak için yirmi yıl önceki heyecanımızla ve yirmi yıl sonraki deneyimlerimizle gece gündüz demeden düşünüyoruz, çalışıyoruz, üretiyoruz… Bütün gücümüz, dönüp geçmişe baktığımızda ‘’Evet başardık!’’ diyebiliyor olmamızda saklı.

Web site:
Telefon: 0 342 2212222
Fax:
Adres: Alleben Mh. Atatürk Blv. No:68 27010 Şahinbey / Gaziantep GAZİANTEP / Şahinbey


İlanları Karşılaştırın