• A +
  • A -

Gürtaş İnşaat

“1982 yılında İstanbul’da kurulan Gürtaş İnşaat kurulduğu günden bu yana gerek yurt içinde, gerek yut dışında özellikle kamu sektöründe, başyapıt sayılabilecek birçok projeye imza atmıştır. Tamamladığı projelerin bir çoğundan başarı ödülü ve plaket alan firmanın bu başarısı tüm projeleri a’dan z’ye büyük bir ilgiyle ele almasından ve bitirdiği hiçbir projede yasal sorumluluk sürelerini baz almayıp, yıllar sonra da proje üzerindeki sorumluluk bilincini devam ettirmesinden kaynaklanmaktadır.

1987 yılında merkezini Ankara’ya taşıyan, bugüne kadar ki toplam 3.250.000 m² ‘lik inşaat deneyimini ve hizmet anlayışını ISO 9001 ve BS EN ISO 14001 belgeleri ile tescilleyen Gürtaş, bir okul bağışı projesini Ankara’ya armağan ederek sosyal sorumluluk alanında da duyarlılığını göstermiştir.

Misyon ve vizyonunu; kurulduğu günden bu yana kalite ve güven üzerine inşa eden GÜRTAŞ Ailesi, geleceğe adını miras, projelerini de anıt olarak bırakmayı hedeflemektedir. Gürtaş bu sayede Türk müteahhitlik sektöründe üst sıralarda yer alan ismini daha da yukarılara taşımayı ve başarı grafiğini de sürekli yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Deneyimini Avrupa’ya taşıyan firma, aynı düşünce ve vizyonu ile yurtdışında hem yatırımcı, hem müteahhitlik hizmetlerine devam ederken Türk müteahhitliğinin tanıtılmasına öncü olmakta; modern yaşamı insanların hizmetine sunmayı sağlayan AVM ve toplu konut projeleri üretmeye de devam etmektedir.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: ANKARA / Çankaya


İlanları Karşılaştırın