• A +
  • A -

Gümüş İnşaat

Her türlü yapıya ait (konut, okul, hastane , alışveriş merkezleri, cami, köprü, sanayi sitesi, altyapı vb. işler) kaba inşaat işleri; proje, teknik şartname, fen ve sanat kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.Firmamız uzun yıllardan beri inşaat sektöründe faaliyet gösterdiğinden edinilen engin tecrübeler, ürünlerimizin üretimine de yansımaktadır.

En önemlisi inşaatta EMNİYET sonrasında EKONOMİ ve ESTETİK olmaktır.Özellikle son dönemde deprem ülkesi olduğumuz gerçeği bir kez daha ön plana çıkmış olup, binalardaki EMNİYET faktörü oldukça önemlidir.

29 GÜMÜŞ İNŞAAT olarak, yaptığımız her işin başta insana hizmet olduğunu ve yapılan her eserin de insanların kullanımına sunulacağı ve bunun çok hassas bir değer olduğunun bilincindeyiz.En başta inşaatta uygulamanın doğru ve emniyetli olabilmesi için mühendis arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz istişare ve toplantılarda daha iyi seviyede nasıl hizmet verebiliriz bilinciyle çalışıyoruz.

İnşaat sektörünü, geleceğin yıldızı olarak görüyoruz ve TÜM ÜLKEMİZE SAĞLIKLI, MUTLU VE KALİTELİ BİR YAŞAM temenni ediyoruz.
 

Web site:
Telefon: 05323426424
Fax:
Adres: Kavaklı Mah. Marmara Cad. Şahin Bey Sokak Park Yanı No: 1 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL İSTANBUL / Beylikdüzü


İlanları Karşılaştırın