• A +
  • A -

Gizer Işık İnşaat

Gizerler Grup Şirketleri, ilk Gizerler A.Ş. adı altında Necati, Recai, Ali, Mehmet, Ahmet, Necdet, Hasan ve Mesut Gizer kardeşler tarafından 1954 yılında Adana'da kurulmuştur.

65 yıllık bir Çukurova markası olan "Dayanıklı Dost" Gizerler, Güney ve Güneydoğu'nun en büyük perakende şirketidir. Adana şehir merkezinde 10 katlı alışveriş mağazası, 8 süpermarket, 2000 m2 hazır giyim, restaurant, Ford bayii, Ford, Volkswagen ve Audi yetkili servisi, Alanya'dan Van'a kadar uzanan alanda toplam 1500 bayisi ile elektronik, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde Türk ve dünya markalarının dağıtımını yapmaktadır.

Türkiye'nin gelişimi ve aileninde genişlemesi ile birlikte, aile büyükleri ve arkadan yetişen 2. jenerasyon aile fertleri, yıllara dağılan bir rutin ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren aşağıdaki şirketleri kurmuşlardır. Bugün yoğun faaliyet gösteren bu şirketlerin hepsi Adana'da olmakla beraber, 1990 larda yönetime katılan Onur Gizer tarafından kurulan Gizpa A.Ş. ve Gizer İnşaat, İstanbul'da faaliyet göstermektedir. 3 jenerasyonun aynı anda çalıştığı bir birliktelikle farklı sektörlerde faaliyet gösteren grubun 1000 personeli bulunmaktadır. Gizerler Grup bütün bu yıllar içinde, tüm inşaatlarını kendileri yapmış, proje geliştirme ve gayrımenkul sektöründe yatırımlarda bulunmuş ve kendi öz sermayeleri ile faaliyetlerini bugüne taşımıştır.

Web site:
Telefon: 0 216 574 35 37 (pbx)
Fax:
Adres: Eski Üsküdar Yolu Cd. Bodur İş Merkezi No: 8/4-5 Ataşehir, İstanbul İSTANBUL / Ataşehir


İlanları Karşılaştırın