• A +
  • A -

Genyap İnşaat

Kuruluşumuz

İbrahim Ethem Genan, genç ve idealist bir mimar olarak 1980 yılında mezun olduktan sonra, ilk günkü heyecan ve enerjisini 1989 yılında kurduğu Genyap ile bugünlere taşımıştır.

Heyecanını ülkesine ve insanına olan sevgisinden alan Genyap, ülkemizin yeniden yapılandırılması ve kentsel dönüşüm alanlarında üzerine düşen sorumlulukları bugüne kadar yerine getirmiş ve bundan sonra da yorulmadan yerine getirmeye devam edecektir.

Gelişimimiz ve Yatırımlarımız

Kurulduğu yıldan bugüne kadar Genyap gerek alt yapı gerek üst yapı taahhüt hizmetleri ile kamu ve özel sektörde ilk akla gelen firmalardan biri haline gelmiştir.

İnşaat sektörünün her alanında varlığını sürdüren Genyap, mimari ofisiyle 2000’in üzerinde mimari projeye imza atmış ve bağlı ortaklıklarıyla da uzmanlık gerektiren geoteknik mühendisliği sektöründe 500 bin metrekareyi aşan iksa duvarı (derin kazı) ve 1 milyon beş yüz bin metretülden fazla zemin güçlendirme işleri yapmıştır.

Genyap taahhüt, mimari ve zemin güçlendirme hizmetlerinin yanı sıra estetiği ve sağlamlığı öne çıkaran geniş ve refah yaşam alanları sunduğu konut projeleri ile de, inşaat sektörünün her alanında varlığını sürdürmektedir. Bugüne kadar Genyap taahhüt ve konut projelerinde 1 milyon m2’ye yaklaşan inşaat alanı üretmiştir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, daima yenilikçi ve kazandıran projelerin altındaki imza olmaya devam edeceğiz.

Genyap Ailesi Olarak Kentsel Dönüşüme Çok Önem Veriyoruz!

Genyap kentsel dönüşüme (yenilemeye) sadece kentin fiziksel yapısını yenilemek olarak bakmaz; deprem gerçeği ve sosyolojik özellikleri göz önünde bulundurarak, kent sakinlerinin beklenti ve kaygılarını da karşılamayı hedefler.

Bu yüzdendir ki tüm kentsel dönüşüm projelerimizde; yerel halk ile birebir temas sağlayarak, kentin dokusunu bozmadan, sosyo-ekonomik durumu gözeterek, deprem riskini minimize eden projeler üreterek, kente tekrardan kazandırmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Web site: https://genyap.com/
Telefon: 0212 295 52 10
Fax: 0212 321 28 44
Adres: Merkez Mah. Nurhan Sokak. No :2 Kat :1 Kağıthane / İSTANBUL İSTANBUL / Kağıthane


İlanları Karşılaştırın