• A +
  • A -

Gedizler Yapı

Vizyonumuz

Şirketimizde müşterilerimizin otomobil ile ilgili tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmak ve bununla birlikte müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreyekattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Hedeflerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa her zaman saygılıyız ve yararlı olmak için azami çaba gösteririz. En büyük önemi insan faktörüne veririz ve bu alanda sürekli yatırım yaparız. Takım ruhuna inanırız. Gedizler’de çalışan herkesin ‘kendi işinin lideri’ konumunda olduğuna inanırız. Müşteri odaklı olmak, Faaliyet alanında lider konuma erişmek, Hizmette kalite doğruluk ve istikrar sağlamak, Dengeli ve karlı büyüme elde etmek, Topluma ve çevreye katkıda bulunarak örnek olmak, Çalışanlarının çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize,kalitesi kabul gören tüm ürünlerimizle; otomobil sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak. Bulunduğu sektörde rekabetin ve hizmette kalitenin gerekliliğinin bilincinde olarak rekabetin ülke ekonomisine ve insanlığın gelişimine katkı sağlayacağına inanmaktadır.

Kurumsal Felsefemiz

Her gelişimin temelinde insan gücü ve insana hizmet vardır. Hem çalışanlarımızın hem de hizmet verdiğimiz insanların mutluluğu ve memnuniyeti ise bizim birinci önceliğimizdir. Bu bilinçle, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak hizmetleri geliştirmekte ısrar ediyor, yükselen Türkiye'de Gedizler''i Türkiye'nin yükselen değeri yapmak için çalışıyoruz.

Beklentilerin Ötesinde Hizmet

Çalışanlarımız konularının uzmanıdır ve birikimleriyle müşteri beklentilerinin ötesinde çözüm ve hizmet sunarlar. Çalışma felsefemiz müşterilerimizle birlikte onların gelişimlerine katkıda bulunacak doğru çözümleri üretmektir.

Kalıcılık ve Güvenilirlik

Ülkemizin ekonomik durumu ne olursa olsun cesur, girişimci, mücadeleci ve deneyimlerinden dersler çıkaran bir grup olduk ve her durumda gelişmeyi hedefledik. Yalnızca iş yapan değil, birlikte iş yapılan bir çalışma tarzını benimsedik. Şirketlerimiz birlikte sinerji yaratacak biçimde tasarlandı .İlişkilerimizde ve başladığımız her işte kalıcılık ve güvenilirlik asıl hedefimizdir.

Web site:
E-mail:
Telefon:
Fax:
Adres: Abdurrahman Gazi Mah., Ebubekir Cad. No:46, 34887 Sancaktepe/İstanbul İSTANBUL / Sancaktepe


İlanları Karşılaştırın