• A +
  • A -

Fuzul Yapı

Hayallerinizi inşa ediyoruz

Fuzul Yapı, 1992 yılında Fuzul Otomotiv olarak kurulan Fuzul Şirketler Grubu'nun 2000 yılında inşaat sektörüne geçişi ve markalı konut üretimine başlamasıyla doğmuştur.

Onbinlerce aileyi kampanya sistemiyle ile Ev ve Otomobil sahibi yapan Fuzul Grup, zamanında tamamlayıp teslim ettiği markalı konut projeleriyle de kısa süre içerisinde üretimde kalite ve güven anlayışına farklı bir yorum getirmiştir. Yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe önemli yatırımlar yapmıştır.

Fuzul Yapı, kısa süre içerisinde göstermiş olduğu başarıları, benimsenen ileri görüşlü ve güvenli politikaları ile bölgede çok önemli projelere imzasını atmıştır.

Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Olimpa Rezidans, Evila, Olimpa Park Plus, Vadiyaka Başakşehir”, Kağıthane’de “Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve kuruluşundan bu yana on binlerce aileyi ev ve iş yeri sahibi yapmıştır.

Fuzul Yapı öncelikli olarak ergonomik ve insan doğasına uygun yaşanabilir alanlar üretmeyi ve güvenilirliği baz alarak büyüme trendini sürdürmeye devam etmektedir.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: İSTANBUL / Başakşehir


İlanları Karşılaştırın