• A +
  • A -

Evrenay İnşaat

Evrenay İnşaat ve Mühendislik Mimarlık, 2006 yılında, sıradan ve inşaata yabancı insanların değil, bu işin gerçekten eğitimini görmüş, genç ve dinamik mühendis ve mimarlardan oluşan bir kadro tarafından kuruldu. Evrenay İnşaat, modern inşaat projelerini hayata geçirmek ile birlikte herşeyden önce insana yakışır, çevre dostu binalar inşa etmeyi kendine amaç edindi ve bu yolda birçok projeye imza attı.

Bu anlayışla kurulan ve yoluna devam eden şirketimiz yaptığı her işin arkasında durmaktan çekinmedi ve inşaat piyasasında alışılmamış bir uygulama olan "garanti sistemini" hayata geçirdi. Şirketimiz garanti sistemi kapsamında binalarının bitmesi ile birlikte, dairelerinin satışlarını beklemeden, genel / ferdi iskanlarını alarak ve satış sonrası üstün desteği ile daireleri satışa sunmaktadır.

Evrenay İnşaat & Mühendislik Mimarlık 'da nitelikli yapılar inşa etmek bir şirket prensibidir. Bu prensibin gereği olarak projelerin planlanan zamanda, planlanan bütçe ve kalitede teslim edilir. Tedarikçimizden çalışanımıza ve müşterimize kadar uyandırdığımız güven duygusu, şirketimizin en önemli misyonudur.

Web site:
Telefon: +90(222) 220 22 14
Fax:
Adres: İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:6 Aydın Apt. A Blok Kat: 5/10 26010 Odunpazarı/Eskişehir ESKİŞEHİR / Odunpazarı


İlanları Karşılaştırın