• A +
  • A -

Esoto İnşaat

Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizin odak noktası “insandır”.

Amacımız ürettiğimiz tüm hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmek ve bu ihtiyaçlara göre doğru çözümler sunmaktır.

Esoto, 1993 yılından beri müşterilerine verdiği değer, atılımcı ve yenilikçi yapısıyla Eskişehir’e yön veren bir marka olarak emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz;

Sektörde sahip olduğumuz yeri; aynı kaliteyi koruyarak, teknoloji trendlerine ayak uydurarak, kendimizi yenileyerek sağlamlaştırırken; faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek beklentilerin ötesinde hizmet sunmaktır. Mağazalarımız, tüketici memnuniyetini birinci planda tutarak elde ettiği başarısını bundan sonraki süreçte de hizmet anlayışından taviz vermeden her yıl artan başarılarla devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz;

Dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz, çözümlerimiz ve sunduğumuz hizmetler sayesinde elde ettiğimiz güvenirlik ve yüksek iş ahlakının sonucunda müşterilerimizin ilk tercihi olarak; çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir kurum olmak.

Politikalarımız;

  • Farklı ürün gamı ve ürün çeşitliliği ile müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm materyalleri aynı çatı altında toplayabilme.
  • Kalite, ürün çeşitliliği, fiyat politikaları noktalarında müşterilerimize güven verebilme.
  • Güler yüzlü personelimizle, müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılayarak; müşterilerimize rahat alış veriş ortamı sağlamak.
  • Sektördeki ilkleri gerçekleştirerek, yenilikleri müşterilerimize sunmak ve kendi performansımızı en yüksek düzeyde tutmak.
  • Çeşitli dönemlerde kampanya düzenleyerek, farklı hedef kitleleri uygun fiyatlarla buluşturmak.
  • Müşterilerimize hizmet sürekliliği sağlarken, faaliyetlerimizi müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurgulamak.

Web site:
Telefon: 0 (222) 340 63 40
Fax:
Adres: Baksan Sanayi Sitesi, 83. Blok, No:2 Tepebaşı, 26000 Eskişehir / Türkiye ESKİŞEHİR / Tepebaşı


İlanları Karşılaştırın