• A +
  • A -

Ekinci İnşaat

Ekinci İnşaat 1970 yılında kurulmuş ve ilk olarak kamuya ait yapılar ve tesisler inşa ederek yapı sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda yapı sektöründeki çalışmalarının hacmini artıran Ekinci İnşaat, kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile kamu inşaatlarının yanı sıra konut üretimine de yönelmiştir.

Gerek kamu ihaleleri gerekse konut üretiminde gerçekleştirdiği bütün projelerinde işleri bir bütün olarak ele alan Ekinci İnşaat; proje aşamasından, iç mimari düzenlemesine kadar gereksinim duyduğu bütün ekip ve ekipmanı kendi bünyesinde toplamakta, zamanın ve değişen yaşam kültürlerinin karşısında esnekliğini koruyarak çalışmalarını sürdürmektedir. Böylelikle Ekinci İnşaat’ın hayata geçirdiği bütün projeler başarı ile sonuçlanmaktadır. Kazanılan başarılar bugün Ekinci İnşaat’ın sektöründe yenilikçi, güvenilir ve öncü bir kimlik edinmesini sağlamış, sektörünün öncü firmaları arasına yerleştirmiş ve bölgesinin en kuvvetli inşaat şirketlerinden birisi konumuna taşımıştır.

Bütün projelerinde fonksiyonel, bir konsepti olan, konforlu, güvenli ve insana kendini özel hissettiren tasarımlara imza atan Ekinci İnşaat, günümüz insanının ihtiyaç duyabileceği, hayatlarını kolaylaştıracak, mevcut teknolojik gelişmeleri barındıran ve çevreci uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Tüm bu projeleri uygularken yenilenebilir malzemeler ve sürdürülebilir işletme alanları ile düşük enerji kullanımlı ürünler, su tasarrufu sağlayan armatürler, doğal vantilasyon ile serinlemeyi sağlayan ve doğal gün ışığının en verimli şekilde kullanıldığı ürünler kullanan Ekinci İnşaat, yerleşim tercihleri ile de kullanıcılara önemli avantajlar sağlamaya özen göstermektedir. Ekinci İnşaat tamamlanan tüm projelerinin satış ve pazarlama süreçlerini de profesyonel bir yaklaşımla organize etmekte; bilinçli pazarlama iletişimleri sayesinde daha projelerinde yaşam başlamadan artı değer katmaktadır.

Web site:
Telefon: +90 324 332 00 16
Fax:
Adres: Fuat Morel Mah. 2818 Sok. No: 5 Yenişehir, İÇEL / Yenişehir


İlanları Karşılaştırın