• A +
  • A -

Egeli Proje

32 Yıllık proje tasarımı, inşaat ve danışmanlık deneyimini, Egeli olmanın ayrıcalıklarıyla somut olarak; yapı tasarım anlamında özgün, sürdürülebilir, doğaya saygılı iş prensibi ile yürüten Egeli Proje ve Danışmanlık Ltd. Şti. Yüksek Mimar Hüseyin Egeli’nin, 1985 yılında Egeli Yapı‘yı kurmasıyla İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır.

İşin mutfağında edinilen kazanımlarla; projelerinin çoğunun inşasını da üstlenerek, kendine has bir kimlik edinen Egeli Proje; tamamlanmış iş merkezleri, fabrikalar, şehir içi çok katlı yapı, çevre ilçe ve semtlerde çok sayıda müstakil ev, villa veya site işleri ile aktif iş sahasında da varlığını sürdürmektedir.

Egeli Proje, nihai hedefleri doğrultusunda spesifik ve ilkesel bir çok kavramın içini dolduran ve bu kavramların gerçek hayattaki karşılıklarını sunan işler peşinde koşmaktadır. Projelendirme ve yapım/inşa aşamalarındaki öncelikli adım, Egeli Proje’nin misyonu ve vizyonu üzerine kuruludur.

Egeli Proje; coğrafi konuma, çevre koşullarına, doğal bitki örtüsüne, kent dokusuna, mimari tasarıma, iç yaşam alanına, aile kurumuna, kolektif yaratıcı bilince, genç kuşak mimarlara ve geleceğe gereken yatırımı öncelikli görmektedir.

Kaliteli yaşamı erişilebilir ve sürdürülebilir kılmak adına, yapılmış ve yapılmakta olan işlerimizde buluşmak dileğiyle.

Web site:
Telefon: 0 232 483 2002
Fax:
Adres: Fevzipaşa Bulvarı, No: 14/802 Konak – İZMİR İZMİR / Konak


İlanları Karşılaştırın