• A +
  • A -

Efitaş İnşaat

EFİTAŞ İnşaat, sektöründeki saygın ve güvenilir geçmişinin verdiği büyük miras yolunda, tecrübelerini bir araya getiren Mustafa Fevzi Kaçan ve İsmail Kaçan tarafından 2005 yılında kurulmuştur. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana EFİTAŞ İnşaat, kurumsal felsefesi, kalite politikası, etik değerlere bağlılığı ve sürekli gelişim kültürü ışığında projelerini başarı ile yürütmektedir.

EFİTAŞ İnşaat, üstlendiği her projede en iyi performansı göstererek müşteri memnuniyetini sağlamaya, ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmaya önem vermektedir. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğinin verdiği verimlilik ile tüm teknolojik imkanları kullanarak, kararlı ve istikrarlı yapısıyla, yasal mevzuatlara, kurallara, gerekliliklere uygun, sağlam, güvenli ve modern yapılar geliştirmektedir.

EFİTAŞ İnşaat, çevreyi, doğayı, yeşili koruyan, iş sağlığı ve güvenliği bilincinden ödün vermeyen, kalite yönetim sistemi ile endüstriyel tesisler, iş ve ticaret merkezleri, kamu ve kültür binaları, kompleks yapılar, konut projeleri, oteller ve alışveriş merkezleri, sağlık ve eğitim binaları, prefabrik ve çelik yapılar inşa etmektedir. Anahtar teslim iş yapabilme becerisi, konusunda uzman çalışanları, profesyonel yönetici kadrosu ile zamanında teslim ederek gerçekleştirdiği projeler gurur kaynağıdır.

EFİTAŞ İnşaat, yenilikçi işletim ve yönetim yaklaşımları perspektifinde sunduğu hizmet kalitesini, uzun soluklu çıktığı hedef yolunda devamlı değerlendirip iyileştirmeye çalışmaktadır. Hedefler doğrultusunda karşılaşılan zorluk ve problemlere karşın temkinli büyüyerek, sürekli değişen ve gelişen iş hayatında geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

EFİTAŞ İnşaat, kolaylaştırıp güçleştirmeyen, nefret ettirmeyip müjdeleyen, kendisi için istediğini başkası için de isteyen, insanları seven, elinden ve dilinden emin olan, doğruluğun iyiliğe götüreceğine ve aldatmanın bizden olmadığına inanan, işçinin ücretini teri kurumadan veren hayat anlayışı ile doğru yoldan ayrılmamaktadır.

EFİTAŞ İnşaat, "Hayatın Temeli" 

Web site:
E-mail: +90 212 646 47 44
Telefon: +90 212 646 47 44
Fax:
Adres: Birlik Mahallesi Köyiçi Caddesi 861 Sokak No:2 Esenler / İstanbul İSTANBUL / Esenler


İlanları Karşılaştırın