• A +
  • A -

Dörtbey İnşaat

DÖRTBEY İNŞAAT SANAYİ ve LTD.ŞTİ. olarak şirketimiz DÖRTBEY İNŞAAT çok yönlü bir yatırım ve uygulama politikası izlemektedir.

2007 yılında başladığımız faaliyetlerde; geçmişten, günümüze tam 10 yıldır sizler için tasarlamakta olup arayıp fakat bulamadığınız; hayalinizdeki yaşamı sizlere sunmak için durmadan, yorulmadan, itinayla öncelikli hedef kitlesi siz değerli müşterilerimizin talepleri olup ANKARA’YA yeni bir bakış açısı,farklı bir siluet kazandırmak adına kurulmuştur. Uzman mühendis ve teknik kadrosu, satın alma bölümü ve ödünsüz kalite anlayışıyla sizlere modern çizgiler ışıgında, son teknolojik sistemlerle donatılmış,huzur ve konforun yeni adresi olan ve her şeyin odağı olan siz değerli müşterilerimiz için ANKARA’da faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Gün geçtikçe gelişen ve hızla çoğalan inşaat sektörünün yeni adı olarak DÖRTBEY İNŞAAT bu sektöre yeni bir nefes kazandırmış olmakla kalmamış, örnek oluşturacak tasarımsal kararları da hayata geçirmişti

Sizlerde bir ömür konfor garantisini yaşamak,geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız kalitenin tek adresi olan DÖRTBEY İNŞAAT farkını yeni evinizde hissedin.             

Web site:
Telefon: 0 (312) 226 11 77
Fax:
Adres: Bağlıca Bulvarı No:81 Etimesgut / ANKARA ANKARA / Etimesgut


İlanları Karşılaştırın