• A +
  • A -

Demir İnşaat

Demir İnşaat, 1984 yılından bugüne İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi. Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. 34 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, kalite ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Misyon

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat firması olmak.

Tamamlanan Projeler:

Bakırköy, Florya, Bahçelievler ve Küçükçekmece’de çok sayıda konut ve işyeri Okyanus Koleji, 15 bin metrekarelik, ‘Türkiye’nin en geniş kapsamlı’, 1.250 öğrenci kapasiteli kolej binası, Beylikdüzü, İstanbul, Narçiçeği Sitesi, 84 konut, Beylikdüzü, İstanbul Günışığı Sitesi, 138 konut, Beylikdüzü, İstanbul Ayışığı Halting Place, 346 konut, Beylikdüzü, İstanbul Ayışığı Vadi Evleri, 489 konut, Beylikdüzü, İstanbul Demir Romance, 776 konut, 28 villa, 60 ticari alan Beylikdüzü, İstanbul Demir Lavida , 5 blokta toplam 379 Rezidance konut, 29 ticari birim, Büyükçekmece, İstanbul Ayışığı Butik, 110 Rezidance konut, 11 ticari birim, Esenyurt, İstanbul

Devam Eden Projeler:

Demir Country, 9 Blokta toplam 1160 konut, 77 ticari birim, Beylikdüzü, İstanbul Turkish City, 480 Konut, 3 Etap 8 Blok ve 55 Odalı Otel, Vinnitsya, Ukrayna

Web site:
Telefon: 444 2 116
Fax:
Adres: İSTANBUL / Şişli


İlanları Karşılaştırın