• A +
  • A -

DEKON İNŞAAT

2004 Nisan'da A-Z İnşaat Ltd.'nin kuruluşuyla birlikte Göl Konakları projesi başladı. 377 birimlik bu proje 52 dönüm arazi üzerine kurulurken şirket de bu projenin büyüklüğüne paralel olarak gelişmeye başladı.

2005 A-Z İnşaat'a kardeş kuruluş olarak planlanan Dekon İnşaat Ltd. kuruldu. Dekon İnşaat butik projeleri gerçekleştirmek, daha detaylı hizmet verme gereksinimlerini karşılamak amacıyla mobilya firması olarak kurulan Arte Ahşap Ltd. ile aynı şemsiye altına getirildi.

2006 Göl Konakları projesi taahhüt edilenden zamandan 3 ay önce teslim edildi. Bu projeye komşu konumda Sempre Konutları inşaat serisini başlattı. Toplam 74 konutluk Sempre Era ve Sempre Vita, Şerifali bölgesinde kit projelerimiz olarak yerini aldı.

2007 Şubat'ta 116 konutluk Dekon Bulvar, Mart ayında da 124 konutluk Dekon Park projeleri başladı. Sempre Konutları Kasım 2007'de teslim edildi.

2008 Sarıgazi'deki önemli yatırım projesi olan 700 konutluk Dekon Kent Projesi'nin kaba yapısı üstlenildi.

2009 Dekon İnşaat'ın önemli butik projeleri olan Dekon Bulvar ve Dekon Park'ın erken teslimleri gerçekleştirildi.

2010 Dekon İnşaat yeni oluşturduğu A.Ş. şirket profili ve Dekon markasıyla Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde kendi ayrıcalığını oluşturdu. Kasım ayında 136 konut içeren Hayat Dekon projesinin temelleri atıldı.

2012 Dekon İnşaat kentsel dönüşümde önemli bölgelerde oluşturduğu projeleriyle de kurumsalına yeni bir boyut kattı. Aralık ayında Hayat Dekon daire sahiplerine teslim edildi.

2013 Şubat ayında Çekmeköy / Alemdağ bölgesinde 260 konutluk Dekon Silva projemizin inşaatına başlandı.

2015 Doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Çekmeköy'deki Dekon Silva'da yaşam başladı. Silva projemiz 3.Köprü ve Tem Otoyolu bağlantısına çok yakın konumlanıyor.

2016 Yükselen değeriyle Doğu Ataşehir bölgesinde home office ve ticari birimlerden oluşan Dekon Plus projemiz iş dünyasının kalbinde konumlanıyor. Dekon İnşaat merkez ofisimiz de bu projede yer alıyor.

Suadiye'nin en dikkat çekici projesi olan, Dekon Suadiye Ametist’in 1.etabında yaşam başladı. Bağdat Caddesi'nin en büyük site projesi olan Ametist’in diğer etaplarında halen satın alma ve oturum fırsatı devam ediyor.

İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında konumlanan konut, ofis ve ticari alanlarıyla dikey yaşam konseptindeki Dekon Senkron projemiz de yatırımcıları ve sakinleriyle ile buluşmaya başladı.

2017 Dekon İnşaat'ın altın yılı olarak kabul edilen 2017 'de 3 proje hayata geçiyor.

Suadiye Ametist'in 2.etabında yaşam başlıyor.

Yatırımcıların göz bebeği İstanbul Finans Merkezi'nde Dekon Senkron'un inşaat çalışmaları hızla devam ederken aynı bölgede yepyeni bir projeye daha başlanıldı.

Ümraniye ve Ataşehir'in kesişim noktasında 90 özel daireden oluşan Dekon Luna ön satış döneminde.

Yılın son aylarında ise yine Finans Merkezi bölgesinde başlayacağımız, yüksek yatırım değeri olacak 3.projemiz için de çok heyecanlıyız.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: İSTANBUL / Ümraniye


İlanları Karşılaştırın