• A +
  • A -

Dasif İnşaat

 

1997 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan DASİF, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır.

DASİF, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

İnşaat sektöründe 20 yıldan bu yana 2124 konut ve 517 işyeriyle toplamda 354.300 m2 alana sahip konut ve işyeri projelerini başarıyla tamamlayan DASİF, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir.

İzmir için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir.

DASİF, birlikte çalıştığı müşterilere ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla toplumumuza değer katmanın da haklı gururu yaşamaktadır.

 

Vizyonumuz

Sağlıklı, güvenli, çağdaş ve daima en yüksek teknolojiye sahip konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte ülkemize örnek oluşturacak proje uygulamalarını hayata geçirmektir.

Günün ve geleceğin ihtiyaçlarına göre bireylere yaşam alanları kazandırırken proje uygulamalarımızla doğal yapılaşma ve çağdaş toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesinde rol alıp değişim ve gelişime katkıda bulunmaktır.

 

Misyonumuz

Doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş mimari yapılarımızın, tüm bireylerin günümüzde ve gelecekte ihtiyaçlarına yanıt vermesini sağlamakla birlikte sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle de bağını kurmaktır. 

Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıylakalite ve güvenlik standartlarının en son noktasına ulaşmaktır. Bireyleri, konforlu ve güvenli değerlerle buluşturarak, sağlıklı kuşaklar için geleceği bu günden planlamaktır. 

Bugünün ve geleceğin kuşaklarının doğa ile bütünlüğünü kesmeden yaşamasını sağlamak, doğaya saygımızı tüm çevrelere yansıtmak, bu bilincimizi korumak ve yaşatmaktır.

Web site:
Telefon: +90 ( 232 ) 251 6969
Fax:
Adres: Akçay Cad. No: 159/A Gaziemir - İZMİR / TÜRKİYE İZMİR / Gaziemir


İlanları Karşılaştırın