• A +
  • A -

Çukurova Gayrimenkul

Çukurova

 

1993 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Çukurova, bugüne kadar İstanbul, Adana ve Mersin’de 25 nitelikli konut projesine imza attı. Kuruluşundan bugüne kadar sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve modern yapılar gerçekleştiren Çukurova, günümüz modern yaşamının tüm gerekliliklerini tespit ederek ulaşıma, merkezi noktalara yakınlıktan sağladığı sosyal olanaklara kadar ihtiyaç duyulan tüm öncelikleri projelerinde bir araya getiren bir kurum olarak öne çıkıyor.

22 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknolojik, lüks ve konfor ile birleştiren Çukurova, bulunduğu bölgeye değer katan modern projeler inşa ediyor. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi, çevreci ve müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini sürdürüyor.

Çukurova, İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Kartal’ın merkezinde Çukurova Tower ve yaşamın başladığı Adanus Park projelerini teslim etti. Ayrıca, yine İstanbul’da arsaları Çukurova’ya ait olan iki yeni lüks konut projesini de yakın tarihte satışa sunacak.

Önümüzdeki dönemde İstanbul’un ulaşıma kolay, ana merkezlerinde katma değeri yüksek ve bölgesinde sembol yapı olma niteliğinde projeler hedefleyen Çukurova, yeni projeleri için arsa geliştirmeye ve kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor.


Kalite Politikamız

İnşaat sektöründe kalitemiz, iş disiplinimiz ve etik kurallarımızdan ödün vermeden, dünya standartlarında üretim yapmak, uzman kadromuz ve teknik ekibimiz sayesinde müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde algılayıp onların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, zamanında, kurallarına göre, eksiksiz sunabilmek ve yenilikçi bir anlayış içerisinde en kaliteliyi gerçekleştirebilmek temel kalite politikamızdır.


Vizyonumuz

1993 yılından bu yana biriktirdiğimiz bilgi ve deneyimizi, uzman çözüm ortaklarımız, nitelikli insan kaynaklarımız ve yenilikçi yaklaşımımızla güçlendirerek, merkezi ve hızlı gelişen lokasyonlara değer katacak nitelikli projeler hayata geçirerek sağlam adımlarla büyümek, farklı bakış açıları sunarak öncü olmak ve en çok tercih edilen inşaat şirketleri arasında yer almaktır.


Misyonumuz

Kaliteden ve kurumsal değerlerimizden asla ödün vermeden, insanı ve doğayı ön planda tutarak, gerçek şehircilik anlayışına uygun estetik ve çevreci, bireylerin güven içinde ve keyifle yaşayacağı yaşam alanları hayata geçirerek onlara katma değer yaratmak ve daima yeniliği hedefleyen yaklaşımımızla sektörün gelişimine katkı sağlamaktır.

Web site:
Telefon: +90 216 328 55 55
Fax:
Adres: Soğanlık Yeni Mh. Aheste Sk. N:2 Kartal / İstanbul İSTANBUL / Kartal


İlanları Karşılaştırın