• A +
  • A -

Çoşkunlar

     Kara yolu taşımacılığı gerek Türkiye, gerekse dünya taşımacılığında vazgeçilmez durumdadır. Kara yolu taşıma araçları üretim noktasından tüketim noktasına hızlı ve aktarmasız taşıma imkanı sağlamaktadır. Pazar ve ürün gelişimi Türkiye'de her şart altında devam edecektir. Bu gelişmelere paralel olarak biz de araç üst yapı imalatçısı olarak; modern, güvenilir, kalite standartlarına sahip Türk Pazarı'nın ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizi taşıma sektöründe ön plana çıkartma gayreti ve çabası içerisinde faaliyetlerimiz 1971'den günümüze kadar siz müşterilerimizin güvenini hiçbir şekilde göz ardı etmeden, ekip çalışmasının bizleri daha iyi yere taşıyacağı inancıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İnançlı, bilinçli, sistemli çalışarak satış öncesi ve sonrası ulaşılabilir olmak, müşteri memnuniyeti ve beklentilerini karşılamaktan geçiyor. Çevre bilincini geliştirerek, gelecek nesillere yaşanabilir dünya bırakmak her bireyin ortak inancı olmalıdır. Fabrikamız teknolojik gelişmeleri yakında takip ederek 10.000. m²’lik kapalı alanda üretime devam etmektedir. Coşkunlar Karoser olarak, üst yapı üretiminde Türkiye'de pazar lideri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Yıllık 1.800 adet kamyon ve kamyonete ahşap karoser, ahşap damper karoser, hafriyat damperi, dorse, pilot damper dorse ve kapalı kasa üretimini içermektedir.

Gelişim sürecimizde; şirketimiz üretim ve hizmet alanlarını genişleterek Coşkun Tuğla, Coşkun Toprak, Akaryakıt İstasyonları, Dinlenme Tesisleri ve Bayiliklerimiz olan Petrol Ofisi, Aytemiz - Lassa / Bridgestone ve satış dağıtım hizmetleri ile siz müşterilerimizle daha çok beraber olarak dirilmek hedefimizdir. Siz değerli müşterilerimiz, malzeme satıcılarımız ve yüz akını paylaştığımız çalışanlarımızla birlikte daha üretken daha güçlü daha kalkınabilen Türkiye ve hedefimiz olan AB üyeliği değil, AB için vazgeçilmez ülke konumuna gelmek olmalıdır.

Bu istek ve kararlılığın yok olmaması dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Web site:
Telefon: 0 354 237 10 76
Fax:
Adres: Çalatlı Köyü Mevkii, Yozgat-Sorgun Karayolu, 10. KM Merkez / Yozgat YOZGAT / Merkez


İlanları Karşılaştırın