• A +
  • A -

Cfr Yapı

  Gayrimenkul, Satış&Pazarlama ve proje geliştirme konularında merkez olan Mim Tanıtım, yeni bir yapılanmaya giderek 2015 yılında kurduğu CFR Yapı’yla yapı sektörüne giriş yaptı. 13 yıllık tecrübe birikimini bu alana taşıyan CFR yapı, yenilikçi ve alışılmışın dışında projeler üreterek gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirdi.

Bu deneyim ve birikimle kurulan CFR Yapı, 2016 yılı itibarıyla hayata geçireceği konut projesi ile müşterilerini sıradanlıktan uzaklaştırmayı hedefliyor. Yaşam kalitesi ve yatırım değeri yüksek konut projeleriyle yatırımcısının karşısına çıkan CFR Yapı, konut kavramına yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

CFR Yapı İstanbul Şile’de inşaatına başladığı “COLORIST ŞİLE” ile deneyimini, yaratıcı ruhunu ve yenilikçi anlayışını harmanlayarak konut sektöründe daha önce yapılmayanı hayata geçirmeye başladı. CFR Yapı, planlanan her projede bu ruhu korumayı misyon edinerek sıradanlıktan uzak ve adından bahsettirecek projelerle sektöre damgasını vurmayı hedefliyor.

Amacımız sadece konut üretmek değil, aile bireylerinin ihtiyaçlarının iyi analiz edilmesi ve bu ihtiyaçlara göre daha huzurlu, daha sosyal ve daha nitelikli projeler üreterek ailelerin mutluluğuna katkıda bulunmaktır.

Web site:
Telefon: 0(216) 359 76 44
Fax:
Adres: Bağdat Caddesi.Dilek Apt. Kat:2 Daire:5 No:308 Caddebostan / Kadıköy / İstanbul İSTANBUL / Kadıköy


İlanları Karşılaştırın