• A +
  • A -

Çelebi Group

Önce Trabzon, ardından Karadeniz Bölgesi ve nihayet Türkiye’nin bir çok bölgesinde söz sahibi olan Çelebi Group’un öyküsü, 1998 yılında Araklı’da bir aile şirketi olarak başladı.

İlçenin PVC Kapı ile tanışmasını sağlayan üretimde, sektörün zirvesine tırmanışın ilk adımları, müşteriye kaliteli hizmet sunarak, firma ve marka güvenirliğini ilke edinerek atılmaya devam edildi.

 Kurulduğu günden itibaren, personel politikasını işe giriş, oryantasyon, eğitim, atama, görevlendirme, zimmet, terfi, emeklilik ve kişiyi ilgilendiren özlük işlemlerin bütünü, kanunlar ve iç yönetmelikler doğrultusunda ilgili departmanın hassas takibiyle sürdürerek, çalışanlarında verimliliğe ve kaliteye tavan yaptıran grubumuz, yükseliş trendini büyük yatırımlarla sürdürerek bölgenin alanındaki en güçlü kuruluşlarından biri olma özelliğini haklı olarak elde etti.

Plastik üretiminde öncü firma olduktan sonra  otomatik kapı, Çelik kontrüksiyon, yapı marketi, altyapı işleri, haRFİyat ve iş makinelerini de bünyemize katarak pek çok alanda kısa sürede başarıya ulaştık.

Çelebi Group olarak Çelik kontrüksiyon alanında ciddi yatırımlar yaptık, Yurt içi ve yurt dışında aldığımız projeleri, taahhüt ettiğimiz süre içinde ve olması gereken kalitede tamamlayarak çok sayıda başarı ödülüne layık olmanın gururunu yaşadık.

 Arsin Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 15 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu yeni fabrikasını teknolojinin en yeni ve üst düzey makineleriyle donatarak zirve adımlarını sıklaştırdık.

Araklı’da  9 bin metrekaresi kapalı toplam 20 bin metrekare alanında üretimi sürdürürken, Akçaabat Şinik Organize Sanayi Bölgesinde aldığımız yeni alanlar üzerinde kuracağımız tesislerle üretim kapasitemizi iki katına çıkarmayı hedefledik.

  ÇELEBİ GROUP olarak; yaşam kalitesini yükseltecek konutlar üretip inşaat sektöründeki yerimizi alırken, bu alanda da kısa zamanda söz sahibi olduk.

 Oluşturduğumuz kurumsal şirket yapısı ve edindiğimiz tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkan, kapasite ve teknik bilgiye sahip olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için yatırımlara, yanı sıra AR-GE çalışmaları ve kaliteli projeleri ile iç ve dış piyasada sektörün beklentisini karşılayan kaliteli hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Web site:
Telefon: 0 (462) 711 40 00
Fax:
Adres: Yeşilyalı Mah. Arsin Organize Sanayi Bölgesi 7 Nolu Cadde Arsin / Trabzon TRABZON / Arsin


İlanları Karşılaştırın