• A +
  • A -

Çavuşoğlu Yemenler Grup

ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. temelleri, 25 yıl önce 1992’de, atıldı. ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. geçmişten bugüne edindiği tecrübe sayesinde güç ve güvenle, yapılan projelerimiz gibi sağlam temeller üzerinde yükselmektedir. “İhtiyacı olan her aileyi ev sahibi yapmak, onlara hak ettikleri mutlu ve huzurlu yaşamı sunmak” ilkeleri ile başlayan ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. yolculuğu, cesur ve kararlı adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda, hedeflediği noktalara ulaştı.

 

Şirketimizi; zorlu süreçlerden geçerek güçlü finansal yapımızla birlikte bu hedeflere taşıyan ve ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. olmanın haklı gururunu yaşatan, binlerce müşterimizin mutluluğu ve onların şirketimize kazandığı güven duygusu olmuştur.

 

ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. olarak çıktığımız bu yolda bünyemize kattığımız grup şirketleri ile emin adımlarla büyüyen şirketimiz, inşaat sektöründe fark yaratarak başarıyla yolumuza devam etmekteyiz. Bugün, 25 yıllık gelecek üretmenin gururunu yaşıyoruz. Değer kazanmak için değer üretmek gerekir. Güven kazanmak için ise güvenilir olmak gerekir. İlklerin sahibi olabilmek cesaret ister. Bilginin sonsuzluğuna inanmak, bilgiye hayal gücünü katmak ve koşullar değişse de yola çıkış amacını unutmamak gerekir. Biz daha iyiyi üretmenin heyecanını bir an bile kaybetmeden hedeflerimiz doğrultusunda başarılı olduk.

 

Ulaştığımız her hedefte, daha uzakta yeni bir hedef belirledik. Ev sahibi yaptığımız her birey ile, her aile ile birlikte sevindik. Onların mutluluğuna ve heyecanına ortak olduk. Bu sayede ÇAVUŞOĞLU YEMENLER markasına duyulan güven arttıkça, taşıdığımız sorumluluk ta büyümüş oldu.

 

Dokunup, değiştirdiğimiz binlerce yaşam, bizim için yeni hayaller yarattı. Onların mutluluğu bizim ilham kaynağımız oldu. Gelecekte gerçekleştireceğimiz tüm projelerimiz de; bulunduğumuz çizgimizden şaşmadan daima yenilikçi olarak, her adımda bu hayaller çerçevesinde olacaktır. Bizim için her birey bir aile, her aile bir yuva demektir. Onları sıcak birer yuva sahibi yapmaksa bizim tek hayalimizdir.

 

Değişen ve gelişen ülke ekonomisinde; ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. olarak üzerimize düşen sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Şirket olarak yaptığımız araştırmalarda: Ev sahibi olmak için çeşitli zorlukların yanı sıra en büyük problemin, sürekli değişen ve artan “faiz” oranları olduğunun farkındayız. Bu farkındalıktan dolayı, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde “0” faiz sloganıyla yola çıkarak, ev sahibi olmak isteyen tüm aileleri bu büyük problemden kurtarmayı hedeflemekteyiz. Yani ev sahibi olmak için bizlere danışan ailelerin “karşılıklı güven” duygusuyla; kira öder gibi bu amaçlarına ulaşmalarını sağlamaktayız.

 

ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. olarak 25 yılın vermiş olduğu deneyimle yarınları daha iyi görebiliyoruz. Biliyoruz ki; benimsediğimiz ilkeler, dokunduğumuz her yaşamda artı bir değere dönüşecek ve şirketimiz adına duyulan güveni her geçen gün daha da büyütecek. Hedeflerimiz doğrultusunda ve ülke çıkarları çerçevesinde, her geçen gün büyüyen ve gelişen yeni Türkiye için elimizden gelen ve üzerimize düşen ne varsa yapmak için göreve hazır olduğumuzu vurgulamak isteriz.

Web site:
Telefon: +90 216 493 91 76
Fax:
Adres: Esenyalı Mah. Necmettin Erbakan Cad. No:75/B Pendik/İSTANBUL İSTANBUL / Pendik


İlanları Karşılaştırın