• A +
  • A -

Çağdaş İnşaat

Begonvillerin, mandalina bahçelerinin mis kokuları arasında, mavinin yüzlerce tonunu izlemek bile ömre bedel. Tarihi zenginlikler, doğal güzelliklerle birleşince Ege'nin en güzel cenneti olarak yaratılmış olan Bodrum'a gönül veren Çağdaş Holding, Bodrum tarihinin ve güzelliklerinin korunmasında, sanatın, mimarinin gelişmesinde ve bu geleneğin gelecek kuşaklara aktarılmasında örnek teşkil etmektedir.

1987 yılında Sn. Yüksel Çağlar tarafından İstanbul'da kurulan Çağdaş Holding, insana ve doğaya duyarlı tutumu, kalitesi, hizmetleri ve gelişen teknolojisiyle sektöründe büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

Kurulduğu günden itibaren hizmet verdiği tüm sektörlerde ve lokasyonlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi projelere imzasını atan Çağdaş Holding 1997 yılında Çağdaş Beton Santrali'ni kurarak yatırım rotasını Bodrum'a yöneltmiştir.

Bünyesinde bulunan 13 grup şirketi ve 400'ü aşkın donanımlı personeliyle sektöründe güvenin ve kalitenin adı olan Çağdaş Holding, Bodrum'a gönül vermiş bir firma olarak modern bakış açısı ve prestijli projeleriyle Bodrum markasını Avrupa arenasına taşıyarak tüm gücüyle ilklere imzasını atmaya devam etmektedir. 

Web site:
Telefon: 444 50 55
Fax:
Adres: Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA MUĞLA / Bodrum


İlanları Karşılaştırın