• A +
  • A -

Botam Yapı Grubu

2005 yılında ortak bir hedefle BOTAM YAPI GRUBU adı altında, bir araya geldik. İnşaat sektöründeki bilgi, beceri ve deneyimlerimizi ortaya koyarak, profesyonellerden oluşan dinamik bir ekip oluşturduk. İnşa ettiğimiz her yapıyla beraber biz de büyüdük, olgunlaştık. Şimdiye dek disiplin ve emekle gerçekleştirdiğimiz projeler, gururumuz oldu. Topluma ve doğaya her zaman saygılı olduk. Sağladığımız istihdamla ve yaptığımız yatırımlarla ekonomiye can veren damarlardan biri olduk.

Gerçekleştirdiğimiz projeler arasında; anahtar teslim sahil otelleri, özel konut gelişim projeleri ve kentsel dönüşüm projeleri yer aldı. En karmaşık projelerin içinden işlevsel ve estetik çözümlerle, kaliteden ödün vermeden başarıyla çıktık. Aldığımız yapı başarı ödülleri ülkemiz adına bize gurur verdi.

BOTAM YAPI GRUBU olarak, kendimizi Akdeniz sahillerindeki yerleşim ve turistik projeleri geliştirmeye adadık. Yerli ve yabancı müşterilerimiz için son derece cazip yatırım fırsatları vaat eden yenilikçi konseptler sunmayı amaç edindik. İnşa etmenin değerini biliyoruz. İnşa ettiklerimize değer veren yatırımcılarımıza, geliştirdiğimiz kazançlı stratejilerle huzurlu ve güvenli bir yaşam fırsatı sunmaya devam ediyoruz.

Web site:
Telefon: +90 242 743 3625
Fax:
Adres: Bahçelievler Mah. 5003. Sok. no:14 Kat:1 Daire:3 Manavgat Antalya ANTALYA / Manavgat


İlanları Karşılaştırın