• A +
  • A -

Bask Yapı

Hakkımızda

Bask Yapı A.Ş. temel lokomotifi inşaat sektörü olan, bu sektörde kalite ve teknolojiyi en hızlı şekilde projelerine entegre eden bir kuruluştur. Şirketimiz, İzmir’in gelişen inşaat anlayışında, kalitesini güven ile birleştirerek siz değerli İzmirlilere yaşanılacak alanlar oluşturmanın gayret ve arayışındadır.

Bask Yapı, zamanın hızlandığı çağımızda bu hıza ayak uydurarak yapı teknolojilerindeki ilerlemeleri kaliteyle müşterilerine sunmaktadır. Müşteri güven ve memnuniyetini olmazsa olmaz bir ilke olarak benimseyen şirketimiz tüm projelerinde bu anlayışı uygulamak şiarında olup; bu amaçla İzmir’in gelişen bölgelerinden olan Gaziemir’in Sarnıç bölgesinde KAHVERENGİ projesiyle karşınıza çıkmaktadır.

Şirketimizin birincil vizyonu dünyanın en güzel kentlerinden biri olan İzmir’i daha yaşanılır kılmaktır. Bununla beraber, siz değerli İzmirlilere ve İzmirli olmanın tadına varacak şanslı kişilere dünya standartlarında yaşam alanlarını sunarak İzmir’in güzelliğine güzellik katmaktır. İzmir’in ihtişamlı gelişme yolculuğunda rol sahibi olacak şirketimiz Bask Yapı sizlerin güven ve memnuniyetiyle büyüyüp bir dünya markası olmayı amaçlamaktadır. 

Web site:
Telefon: 0232 520 0991
Fax:
Adres: Mansuroğlu Mh. 286 Sk. N.35 Gültekinler Sitesi A Blk. K.2 D.6 Bayraklı / İZMİR İZMİR / Bayraklı


İlanları Karşılaştırın