• A +
  • A -

Başaran Gayrimenkul Yatırım

 
Başaran’ın temelleri 1930 yılında Yakup Başaran tarafından Trabzon’da atılmıştır. Fındık ticareti ile başlayan bu girişim Başaran’ı 1954 yılında fabrika haline getirmiştir. Başaran, Türkiye’nin ilk fındık ihracatçıları arasında yer almıştır. İkinci nesil ile Faruk Başaran yönetimine geçen Başaran Gıda, Türkiye’nin önde gelen fındık firmaları arasında yerini almıştır.

Yurtdışı pazarında yer bulmuş ve bugünkü Başaran Gıda entegre tesislerinin temelleri atılmıştır. 1995 yılında, Hüseyin Başaran devraldığı görev ile Başaran Gıda’yı Türkiye’nin en modern entegre fındık işleme tesisi haline getirmekle yetinmeyip gıdanın yanı sıra; yatçılık, finans, inşaat, otelcilik, havacılık ve enerji olmak üzere 7 sektörde yatırımlar yaparak, Başaran Yatırım Holding büyümesini sağlamıştır.

Başaran Gıda, Kredi Finans Faktoring, Başaran Enerji, Başaran İnşaat, Ramada Resort Bodrum, Ramada Plaza Trabzon, CMB Yachts ve MC Havacılık şirketlerini bünyesinde barındıran Başaran Yatırım Holding, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda en iyi hizmeti vermek ve her zaman müşteri memnuniyetini ve güven ilkesini temel almaktadır.  
 

Web site:
Telefon: +90 (212) 322 31 10
Fax:
Adres: Göktürk Mahallesi İstanbul Caddesi Kartal Sokak Başaran Plaza No.1 Kat.4 34075 Kemerburgaz - İstanbul İSTANBUL / Eyüp


İlanları Karşılaştırın