• A +
  • A -

Barış İnşaat

Barış İnşaat, 50 yıldır inşaat işi yapan bir ailenin üçüncü kuşağının temsil ettiği bir aile şirketidir. Şirketin kurucusu Mehmet Akyüz'dür. Kurulduğundan bu yana geçen 20 yıllık süreç içinde ağırlıklı Ankara'da olmak üzere Türkiye’nin farklı yerleşim bölgelerinde pek çok konut, lüks konut, villa, iş merkezleri ve taahhüt projelerini başarıyla tamamlamıştır.

KKTC'de Anadolu Co. Ltd. adı ile yine pek çok gayrimenkul ve taahhüt işi gerçekleştirmiş ve yeni projeleri ile faaliyetini sürdürmektedir.

Şirketimiz, tamamladığı gayrimenkul ve taahhüt projelerinin yüksek kalitesi ve çalışma prensipleriyle tanınmakta ve saygı görmektedir. Barış İnşaat, yapımına devam ettiği gayrimenkul ve kamu projelerinde de “hedef, kalite, bütçe, zamanlama, iş güvenliği” boyutlarına azami önem vermekte; taahhütlerini yerine getirmek üzere dürüstlük ve azimle çalışmaktadır.

Teslim ettiğimiz ve edeceğimiz tüm yaşam ve yatırım alanlarının konforlu, sağlıklı, sağlam, değerli ve estetik olması temel ilkemizdir. Kalitemiz ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite sistemleri ile belgelidir. Üç kuşaktır inşaat ve müteahhitlik sektörünün en güvenilir ve deneyimli gruplarından biriyiz. Bugüne dek yüzlerce toplu konut, site, villa ile spor kompleksi, iş merkezi, hastane, gençlik merkezi yaptık.

Son projelerimizden İncek Bellapais Konutları, Ankara’nın en kaliteli ve yatırım değeri yüksek projelerinden biri olarak yükseliyor. Diğer projelerimiz KKTC - Azelia Suits, Batıkent-Asteria İş Merkezi, Bursa-Yıldırım Spor Kompleksi ve Cimnastik Salonu başarıyla devam ediyor.

Ülkemiz için, geleceğimiz için üretiyoruz.

Web site:
Telefon: +90 312 231 96 80
Fax:
Adres: G.M.K Bulvarı Ali Suavi Sokak No: 1/9 Maltepe ANKARA ANKARA / Çankaya


İlanları Karşılaştırın