• A +
  • A -

Balance Gayrimenkul

Balance Gayrimenkul, Türkiye'nin çikolata ve şekerleme sektöründeki en büyük üreticilerinden Şölen Çikolata'nın kurucusu Çoban ailesinin yatırımı ile konut sektörüne 2015 yılında giriş yapmıştır. Balance Güneşli, Balance Gayrimenkul’ün kalite anlayışını yansıttığı ve altına imzasını attığı ilk projesidir.

Şölen markasının saygınlığı ve güvencesini yansıtan Balance Güneşli, modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılanmak üzere hayata geçen A plus bir ofis projesidir. 2015 yılında temeli atılan projenin tüm inşaat süreci tamamlanmış ve çalışma hayatı başlamıştır. Balance Güneşli, 17 dönüm arazi üzerinde toplam 83 bin metrekare inşaat alana sahip.

Yatay ve dikey olmak üzere iki farklı mimarinin kullanıldığı projede, toplam 311 bağımsız bölüm yer alıyor. Sürdürülebilir kalite ve güven endeksinin ön planda tutulduğu Balance Güneşli’de, çalışanların tüm ihtiyaçları gözetilerek, daha verimli ve yaratıcı çalışma ortamları sunmak amacı ile tasarlanan ofisler 'yeni nesil ofis yaşamının' en iyi örneğini ortaya koyuyor.

Gerek mimari tasarımı ve konforlu ofis çeşitliliği, gerek sosyal ve teknik imkanları, gerekse Yaşam Sokağı ile yarattığı değeri, bulunduğu Basın Ekspres bölgesindeki yeni ulaşım hatları ve kamu yatırımlarının yaratacağı lokasyon değeri ile birleştiren Balance Güneşli, bölgenin en değerli ofis projesi.

Web site:
E-mail:
Telefon: 0 212 447 47 07
Fax:
Adres: Basın Ekspres Yolu Taşocağı Cad. No:19 Güneşli / Bağcılar / İstanbul İSTANBUL / Bağcılar


İlanları Karşılaştırın