• A +
  • A -

ARY YAPI

Adını ilk olarak 2004 yılında Türkiye’nin sayılı otomotiv firmalarından biri olarak duyuran ARY Grup, 2010 yılında ARY Yapı & İnşaat’ın gruba katılmasıyla inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Hizmette dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, kaliteyi daima ön planda tutarak, otomotiv sektöründe olduğu gibi, inşaat sektöründe de Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almayı hedefleyen ARY Yapı&İnşaat, aileniz ve sevdikleriniz için şehir karmaşasından uzak, huzurlu, güvenli ve nitelikli yaşam alanları inşa etmektedir.

Projeden üretime, satıştan teslime kadar inşaatın her aşamasında artırılabilir kalite anlayışını uygulayan ARY Yapı&İnşaat, maksimum konforu en ekonomik koşullarda sunma prensibiyle hayata geçirdiği projelerin her aşamasında profesyonel ekip ve çözüm ortakları ile işbirliği yapmaktadır.

Mimari ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden ARY Yapı&İnşaat, detaylara gösterdiği özeni, bilgiye verdiği değer ile birleştirerek, çağın gereksinimlerine uygun projelere imza atmaktadır.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: İSTANBUL / Çekmeköy


İlanları Karşılaştırın