• A +
  • A -

Artaş İnşaat

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye’nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor. Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir.

“Avrupa Konutları” ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 16.000 konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Konutları çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirerek, İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlarda doğru projelerle müşteri güvenini kazanırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Avrupa Konutları, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırarak sektörün öncü markaları arasında yerini almıştır. 2016 yılı içersinde 5000 konutun inşasını sürdüren çatı şirket ARTAŞ Grubu ana faaliyet alanı gayrimenkul sektöründe hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

İnşaa etme tecrübesini perakende ve turizm sektöründe de kullanan ARTAŞ Grubu; çeşitli projelere imza atarak bu alanlarda da ihtiyaçlara başarı ile cevap vermiştir. Perakende sektöründe 300.000 m² kiralanabilir alana sahip olan grup önümüzdeki beş yıl içinde ise bu rakamı 500.000 m2'ye çıkarmayı hedefliyor. ARTAŞ Grubu inşa ettiği ve yönetimini sürdürdüğü 5 alışveriş merkezi ile perakende sektöründe yatırımlarına devam etmektedir.

Turizm sektöründe de 30 yıllık bir geçmişe sahip olan grup 5 adet otel işletmesi  1250 oda kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İşletmecilik ve yönetim alanlarında da başarılı bir performansa sahip olan grup inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir.

ARTAŞ Grubu; Ülke ekonomisine kattığı bünyesinde 7000 yükleniciler ile birlikte 24.000 kişilik istihdam ile başkanımız Süleyman ÇETİNSAYA liderliğinde nitelikli, kaliteli, huzurla yaşanabilecek mekanları hayata geçirmeye devam etmektedir.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: İSTANBUL / Bakırköy


FİRMA PROJELERİ
FİRMA HABERLERİ

İlanları Karşılaştırın