• A +
  • A -

Apec Yapı

APEC Çelik Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1959’dan beri bünyesindeki farklı şirketlerle faaliyetlerde bulunmakta olan Obdan Şirketler Grubunun bir üyesidir. Obdan Şirketler Grubu, çağdaş ve yenilikçi yöntemler ile yönetilen, her biri kendi konusunda yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda uzun yıllardır söz sahibi, farklı sektörlerdeki aile şirketlerinden oluşan bir kuruluştur. Grubun faaliyette bulunduğu başlıca sektörler ulusal ve uluslararası inşaat, çelik yapı üretimi ve mühendisliği, gayrimenkul proje geliştirme, endüstriyel ayakkabı ve çizme üretimi, deterjan sanayisidir.

APEC, inşaat ve çelik yapı üretimi ve mühendisliği alanlarında Obdan Şirketler Grubu adına sorumluluk üstlenmiştir ve bu alanlardaki faaliyetleriyle uzun yıllar boyu tecrübelerini artırarak uzmanlaşmıştır. Yaptığı yatırımlar ile istihdama önemli katkılarda bulunmakla birlikte uluslararası standartlara uygun olarak geliştirmiş olduğu çevreci ve sürdürülebilir akıllı yapı sistemleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

APEC, gelişmiş ülkelerde yaygın bir şekilde kullanılan akıllı çelik yapı sistemlerinin mühendisliğini, fabrikasyon üretimini,satışını ve tüm dünyada inşaatını yapmaktadır. Kullandığı en son teknoloji kendi geliştirdiği CNC üretim hatları,  CAD/CAM yazılımları sahip olduğu mühendislik ve uygulama bilgi birikimi ve yıllık 3.000.000 m2 kapasitesi ile üretim yapmakta ve dünyaya akıllı çelik yapılar ihraç etmektedir.

APEC, kurulduğu günden bu yana etik, bilimsel, çevreye duyarlı, yenilikçi ve güvenilir olmayı ilke edinmiştir. Bu ilkelere sadık kalarak herkes için ister bir konut ister bir endüstriyel yapı olsun daha iyi yarınları inşa etmeyi hedeflemektedir.

Web site:
Telefon: +90 212 280 22 00
Fax:
Adres: Beyaz Karanfil sok. No: 14 Levent - Beşiktaş / İstanbul / Türkiye İSTANBUL / Beşiktaş


İlanları Karşılaştırın