• A +
  • A -

Ane Yapı

Ane Yapı Endüstri Ltd. Şti. firmasının inşaat sektörüne girişi, şirketin kurucusu İnşaat Yüksek Mühendisi Ahmet Nuray Erdoğan tarafından 1973 yılında kurulan şahıs şirketi ile başlamaktadır.

1973 yılından itibaren dayanıklılık, kullanımkolaylığı ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine felsefe edinerek özel konut inşaatları yapmış, bununla birlikte devlet kuruluşları, bankalar ve özel sektöre inşaat taahhüt işlerini kendine belirlemiş olduğu felsefesinden taviz vermeden yaparak teslim etmiştir.

1997 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine önem vererek hizmetlerine Ane İnşaat Ltd. Şti. ve daha sonra Ane Yapı Endüstri İnşaat Ltd. Şti. adındaki ikinci bir şirketi ile devam etmiştir. Bu kapsamda Ane Yapı firması ile özel konut inşaatları yapımı ve devlet kuruluşları, bankalar ve özel sektöre ait inşaat taahhüt işlerini, bir çok uluslararası kuruluşun dağıtıcı ve uygulamacı bayiliklerinialarak her türlü malzeme satışı ile uygulamalı mühendislik hizmetlerin yapmaktadır.

Kimyasalları, Epoksi kaplama, Mantolama ve boya işleri sunmuş olduğu mühendislik hizmetlerinden en önemlileridir. 2012 yılında tüm faaliyetleri tek çatı altında toplayarak Ane Yapı Endüstri İnşaat Ltd. Şti. firması ile yoluna devam etme kararı almıştır.

1998 yılından itibaren ERNA Yapı Ekspertiz firması ile özel sektör ve bankalar adına gayrimenkul ve menkul değerleme faaliyetlerini de sürdürmektedir. Bu sene 40. Kuruluş yılını kutlayan sektördeki yeri ile her iki firmanın da idaresi ikinci kuşak dinamizmi ile Makine Yüksek Mühendisi R. Ufuk Erdoğan tarafından sürdürülmektedir.

Web site: https://www.aneyapi.com/tr
Telefon: 0 (312) 466 26 36 0 (312) 466 19 15
Fax:
Adres: Güvenlik caddesi 76/3 Çankaya / Ankara ANKARA / Çankaya


İlanları Karşılaştırın