• A +
  • A -

Alyans İnşaat

Gelecek neredeyse, biz bugünden oradayız.
Alyans İnşaat olarak, 2004’ten beri İstanbul’un yüksek potansiyele sahip bölgesi Gebze-Çayırova’dayız. Altın Çember olarak nitelendirilen bölgeyi en iyi tanıyan ve bölgede en çok bilinen gayrimenkul şirketlerinden biriyiz.

Yapımına başladığımız ikinci projemizin yanı sıra bölgede gayrimenkul geliştimek için sahip olduğumuz büyük bir arsa stoğumuz da bulunmakta.

Yaşamınızı güzelleştirmek için çalışırız.
Yaptığımız projelerde her zaman yüksek malzeme ve işçilik kalitesini gözetiriz. Size daha iyi bir yaşam sağlayacak detayları bir araya getirir, huzurlu bir hayat süreceğiniz yaşam alanları üretiriz.

Profesyonel hayatta her zaman en iyilerle iş birliği yaparız.
Ürettiğimiz konut ve taahüdünü yaptığımız diğer mühendislik projelerinde, herkesin gıpta ile bakacağı işler ortaya koyabilmek için güçlü çözüm ortaklarıyla çalışırız.

Gittiğimiz bölgelerde iz bırakırız.
Yaşamın başladığı Elit Alyans projemiz Çayorova’nın en çok beğenilen ve değerlenen projesi haline geldi. Bu ilgi yeni projelerimiz için beklentileri daha da yükseltti. Bu sorumluluğun bilincinde Cadde Alyans projemizde için daha fazlasını sunmak için çalışmalara başladık.                                                        

Web site:
Telefon: 444 63 08
Fax:
Adres: Özgürlük Mah. Murat Çobanoğlu Cad. No:24 (Çayırova Belediyesi Karşısı) Çayırova / Kocaeli Özgürlük Mah. Murat Çobanoğlu Cad. No:24 (Çayırova Belediyesi Karşısı) Çayırova / Kocaeli KOCAELİ / Çayırova


İlanları Karşılaştırın