• A +
  • A -

Aksur Yapı

İnşaat sektöründeki varlığını kalitelisiyle ve göz dolduran konut projeleri ile ortaya koyan Aksur Yapı, sektörde adından söz ettiren bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyeme devam etmektedir. İnşaat sektöründeki dinamizmini tecrübesinden ve yenilikçi yapısından alan Aksur Yapı 1994 yılından 2010 yılına kadar Öz Karataş İnşaat firması bünyesinde faaliyet göstermekteydi.

Aksur Yapı, kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına cevap veren inşaat projeleriyle ve gıda sektöründeki atılımlarıyla inşaat ve gıda sektöründe ilk adımlarını attı. “Memar Marketler Zinciri” projesiyle gıda sektöründe de varlığını sürdürmeye devam etti. Aksur Yapı inşaat sektöründe ödün verilmeyen kalitenin getirdiği başarıyla birlikte sektörde önemli bir yere sahip olmayı başardı. İlerleyen yıllarda inşaat sektörüne ağırlık veren kuruluş gıda sektöründeki faaliyetlerini durdurmaya karar verdi.

İnşaat sektöründeki ilerleyişini devam eden Aksur Yapı, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile 23 yılda farkını kalitesi ve sunduğu olanaklar ortaya koyan birçok konut projesini hayata geçirmiştir. “Kaliteyi Tek Yapıyoruz” sloganıyla sektörde kendine yer edinmiş, birçok projeden farkını kalitesiyle ortaya koymuştur. Aksur Yapı günümüze kadar gerçekleştirdiği bütün projelerinde aileleri sadece bir ev sahibi yapmamış aynı zamanda sosyal aktivitelerin, güvenliğin ön planda olduğu bir yaşam sunma hedefinde olmuştur.

Aksur Yapı, 2010 yılından günümüze kadar kaliteli, güvenli ve farkını ortaya koyan konut projeleri ile hizmetlerini siz değerli iştirakçilerine sunmaktan dolayı onur duymaktadır. Aksur Yapı köklü bir geçmişe sahip olan aile yapısı ile güçlü, kaliteli hizmete odaklanan, farklı ve sürdürebilir bir temel üzerine kurduğu çalışma anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.
 
Gelişmeye devam eden teknolojinin trendlerini takip eden ve buna uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen Aksur Yapı, tecrübeli yönetim ekibinin liderliğinde, genç ve dinamik bir yapılanma ile her yeni projede daha da ileriyi gören ve geleceğe şekil veren bir kurum olmayı kendini ilke edinmiş bir kuruluştur.                                

Web site:
Telefon: 0 (212) 614 15 10
Fax:
Adres: Pazariçi Mah. Gazi Muhtar Paşa Cad. No: 333/a Gaziosmanpaşa / İSTANBUL İSTANBUL / Gaziosmanpaşa


İlanları Karşılaştırın