• A +
  • A -

Aks Grup

AKS GRUP İNŞAAT olarak, 2006 yılından itibaren Bodrum’da yabancılara proje ve villa inşaatları yaparak inşaat sektörüne adımımızı attık. Trabzon’daki ilk projemize 2008 yılında başlayarak İnci Evleri, Yomra Mercan Evleri, Yakut Evleri, Elmas Park Center, Gold Evleri, 1001 Pırlanta Vadisi, Yomra Safir Konutları projelerini başarıyla tamamlayarak teslim ettik. Şu anda Trabzon’da, Aquamarine Konutları, Aquamarine Platinium Konutları, Yalıncak Villa, Arsin Altınkent ve Sürmene City, Sürmene Akik, Arsin 7, Arsin Yeşilce, Boztepe Yamaç City, Yomra Haliç Park, Gulf Residence, Uzungöl City ; İstanbul’da AKS City Büyükçekmece, Focus İstanbul Beylikdüzü olmak üzere 14 projeyi aynı anda yürütmekteyiz.

AKS GRUP İNŞAAT olarak, 2006 yılından beri içerisinde bulunduğumuz inşaat sektöründeki başarılı çalışmalarımızdan aldığımız güç ve özgüvenle başlattığımız projelerimizde “İnsanca yaşamak, birlikte başarmak, akil, adil, azimli ve erdemli olmak” prensipleriyle siz değerli müşterilerimize standartların üstünde yaşam alanları kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

AKS GRUP, AKS Yapı Market, Sandal Otel, Aksoylar Tavukçuluk, Em-ma Lojistik ve Kebapçım Restorant olmak üzere 5 alanda faaliyet göstermekte ve yer aldığı her söktörde “Önce İnsan” felsefesini kendine rehber edinmiştir.

Standartlar değiştirmeyi hedeflediğimiz proje anlayışımızla AKS GRUP İNŞAAT olarak, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu yüzden yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyonla çalışan AKS GRUP İNŞAAT olarak diyoruz ki: “Bu hikayeyi biz yazdık, kahramanı siz olun.”

Web site:
Telefon: 0 (212) 856 02 55
Fax:
Adres: Adnan Kahveci Mah. Kafkas Cad. No: 6 Beylikdüzü / İSTANBUL İSTANBUL / Beylikdüzü


İlanları Karşılaştırın