• A +
  • A -

Akmeydan Yapı

BİRLİKTEN DOĞAN GÜÇ

Akmeydan Yapı A.Ş., sayısız proje ile kendini sürekli yenileyen iç dinamikleri birbirinden etkileyici inşaat projeleriyle yeni yaşam alanları üretmeye hedefleyen 6 büyük inşaat firmasının bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Akmeydan Yapı A.Ş’ni oluşturan en önemli dinamik, uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe, birikim, güçlü teknik personel, idari ve mali imkânları ile sizlere hizmet verme konusundaki arzusunu sizlerin güveni ve desteği ile gerçekleştirmektir.

Yapmış olduğu projelerde geleceğin neler getireceğini planlayarak çağın gereksinimlerine uygun inşa sahasına ve çevresine değer katacak, ihtiyaçları karşılayabilecek, yatırımcısına ekonomik ve statüsel anlamda üst düzey fayda oluşturacak, üstün teknolojik tekniklerin kullanımı ile güvenli yapıların üretilmesi çerçevesinde üstün çaba sarf eden Akmeydan Yapı, topluma daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri ödünsüz kalite anlayışıyla geliştirerek hayata geçirmeye devam etmekte olup gücünü BİRLİKTEN alır.

Sizlere, yaşam kalitesi yüksek, estetik ve konforlu yaşam alanlarını yaratmayı kendisine görev bilen Akmeydan Yapı A.Ş., İzmir Kemalpaşa’da yapılan AKÇINAR MODA EVLERİ projesini gururla sunar. 

Web site:
Telefon: 0232 782 19 75
Fax:
Adres: Kemalpaşa Mahallesi Atatürk Cad. No:34 Kat:3 Daire:10 Menderes / İZMİR İZMİR / Menderes(Cumaovası)


İlanları Karşılaştırın