• A +
  • A -

Adnan Kılıçoğlu İnşaat

İnşaat sektörününün temellerinden yetişip gelen ve bugün İzmir’in öncü projelerine ismini yazdıran Adnan Kılıçoğlu markası, 1999 yılında İzmir’de kuruldu. Adnan Kılıçoğlu; bilgi, birikim ve vizyonunu kurumsal bir çatı altında ailesi ve ortaklarıyla geleceğe taşımak için tüm gücüyle çalışıyor.

1969 yılında İzmir’e yerleşip, faaliyetlerini inşaat sektöründe sürdüren bir ailenin ferdi olan Adnan Kılıçoğlu, 1999 yılına kadar ailenin firması, Kılıçoğlu İnşaat adı altında çoğunluğu Karşıyaka bölgesinde olmak üzere İzmir’de 600’ün üzerinde konut projesini gerçekleştirmiştir. Bu süreçte kazandığı tüm tecrübe ve birikimleri 1999 yılında kendi adıyla kurduğu Adnan Kılıçoğlu İnşaat olarak sektöre kazandırmıştır.

2000 yılında Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden yüksek dereceyle mezun olan eşi Mine Yılmaz Kılıçoğlu’nun ortaklığıyla, Adnan Kılıçoğlu İnşaat’ın vizyonu güçlü bir mühendislik alt yapısı kazanarak taçlandırılmıştır.

Misyonunu “Mükemmellik, kalite, estetik, dürüstlük ve güven” olarak belirlediği değerleri yaşatmak olan Adnan Kılıçoğlu İnşaat, kurulduğu günden bugüne sadece “Daha konforlu ve estetik yapılar” tasarlamamış, projelerini gerçekleştirdiği bölgelere artı değerler katarak şehrin mimari silüetini de zenginleştirmeyi ilke edinmiştir.

“Hayal ettiklerinizden daha fazlasını inşa ediyoruz” sloganını kendisiyle özdeşleştiren Adnan Kılıçoğlu İnşaat, kalite politikasını maksimize ederken maliyetleri gerçek değerlerden sunarak çevre ve toplumsal sorumluluğunu her projesiyle müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir.

 

Web site:
Telefon: 444 42 41
Fax:
Adres: Adalet Mah. İslam Kerimov Bulvarı , Sunucu Plaza NO:16 KAT:14 Bayraklı / İzmir İZMİR / Bayraklı


İlanları Karşılaştırın