• Zeray İnşaat
  • Daire Sayısı
    -
  • Teslim Tarihi
    01-01-2022
  • KOCAELİ / Başiskele
Zeray Korupark

Zeray Korupark

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Zeray Korupark Projesi ve Fiyatları

Kocaeli’nin en özel lokasyonlarından Başiskele Yuvacık’ta benzersiz doğasına eşlik eden şehir ve deniz manzarasıyla hayal edebileceğinizin çok daha ötesini sunan bir konfor çizgisi. Yemyeşil doğa içinde etrafı koruluklar ve ormanla çevrili eşsiz bir rüya. Mahalle kültürünü yansıtan yaklaşımıyla aileniz ve sevdikleriniz için güvenli, huzurlu bir hayat sunabileceğiniz Zeray Koru Park, doğayla iç içe yaşama imkânı sunan konumu, 11 dönümlük geniş yerleşim alanı, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak niteliğe sahip zengin sosyal donatılarıyla görülmemiş olanı müjdeliyor.

Başta özgün mimarisi olmak üzere projenin her aşamasında Zeray titizliğini yansıtan ve her anlamda Zeray güvencesini taşıyan Zeray Koru Park, sahip olduğu üstün özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarla Kocaeli’nin seçkin projesi olarak konumlanıyor. Lüks, konfor ve ayrıcalıkta yeni bir çizgiyi temsil eden Zeray Koru Park, zengin sosyal donatılarıyla ihtiyaç ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyor. İsminde taşıdığı koru, orman, doğa, ağaç, yeşil temasıyla her gününüze taze bir başlangıç, her anınıza huzur ve dinginlik vaat eden Zeray Koru Park, standartları aşan yapı kalitesiyle de yaşamdan daha fazla keyif almanızı sağlıyor.

Çocuklarımız, bu hayattaki en değerli varlıklarımız. Onların güveni, huzuru, rahatı, yani yaşam konforu sizin olduğu kadar bizim de önceliklerimiz arasında yer alan en önemli konu. Toprakla, çimlerle, doğayla kurulmuş sağlıklı ilişki, onun hayatını güzelleştirmenin ötesinde geleceğini şekillendiren bir durum. Siz, Zeray Koru Park’ın özel peyzajındaki ağaçların gölgesinde kitabınızı okuyup dinlenirken bırakın çocuklarınız da güven içinde oynayıp doğayla iç içe huzurlu, dingin bir ortamda gelişimlerini tamamlasın. Sevdiklerinize, şehrin içindeyken de doğayla birlikte olabilecekleri kocaman, yemyeşil bir dünya kurun.

Zeray kalitesi ve farkıyla gerçekleştirilen Zeray Koru Park, eşsiz manzarası, ormana komşu özel konumu ve ayrıcalıklı yaşamın tüm unsurlarını taşıyan zengin sosyal donatılarıyla yüksek yaşam konforu isteyenlerin vazgeçilmez adresi. Zeray Koru Park, sağladığı yüksek yaşam konforunun yanı sıra yüksek yatırım değeriyle yarınlarınız için sağlam bir güvence. Hem benzersiz ayrıcalıkları doyasıya yaşamak hem de bugünden çok kazanmak isteyenlerin yatırım tercihi, Zeray Koru Park.

804 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Zeray İnşaat
Proje Tarihi: 01-01-2020
Proje Teslim Tarihi: 01-01-2022
Proje Alanı: NULL
M² Aralığı: 111 - 167
Üniteler: 3+1,4+1,2+1,
Emlak Tipi: Konut,
Adres: umhuriyet Cad. Paşadağ Mah. No: 256 Başiskele / Kocaeli

Genel Özellikler

Asansör
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler

Güvenlik Özellikleri

Güvenlikli Giriş
Güvenlik Kameraları
Çelik Kapı

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu
Jeneratör
Hidrofor

Proje Fotoğrafları

BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın