• İnovas A.Ş.
  • Daire Sayısı
    40
  • Teslim Tarihi
    01-06-2022
  • GAZİANTEP / Şahinbey
Villa Voyage

Villa Voyage

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 6 kişi başvurdu.

Villa Voyage Projesi ve Fiyatları

Villa Voyage Projesi

 

GAZİANTEP ALLEBEN’DE DOĞANIN İÇİNDE YENİ BİR HAYAT YÜKSELİYOR.

2004 yılında Serkan Orkun tarafından kurulan ve hayata geçirdiği yerleşim alanları ile kısa sürede Türkiye İnşaat sektöründe güvenilir firmalar arasına giren İnovas A.Ş’nin yeni projesi Villa Voyage, proje lansmanında gerçekleştirdiği %25 ön satışıyla bir rekora imza attı. Proje lansmanında gördüğü talep nedeni ile Villa Voyage için “yeni bir yıldız doğuyor” sözleri üzerine projeyi sizler için daha yakından inceledik.

Kurulduğu günden bu yana “herkes iyi bir evde yaşamalı” mottosu ile hareket eden ve akıllı ev teknolojilerini, doğanın dengesine uyumlu mimariyle hayata geçiren İnovas’ın yeni projesi Villa Voyage, Gaziantep’in hızla gelişen villalar bölgesi Alleben Göleti’nin hemen yanı başında yer alıyor.

Inovas A.Ş,nin projenin hem arsa sahibi hem de proje geliştiricisi olarak karşımıza çıktığı Villa Voyage, 3 etapta 40 adet bağımsız bölümden oluşan  müstakil 5+1 villalarda yaşam fırsatı sunuyor. Hızla yapımına başlanan Villa Voyage, özgün tasarımı ile bu yıl Türkiye’deki mimari tasarım yarışmalarından da ödül bekliyor.

Villa Voyage içinde yaşayacaklara 8.000 metrekare üzerine, doğanın içinde ama hayata bir o kadar yakın benzersiz bir yaşam biçimi sunmak için hazırlanmış.

Projede bulunan tüm villalarda, bahçe, geniş teraslar ve yeraltı yolları yer alacak. 475 metrekare kapalı kullanım alanında, 5+1 tasarım ve tercihe göre kat planları seçenekleri ile sunulan villalarda, bahçeler de yine tercihe göre 300 - 450 metrekare arasında değişiyor. Sosyal alanlar, 4 mevsim suyun enerjisini yaşayabileceğiniz özel ısıtmalı havuzu, yürüyüş parkuru, açık spor tesisleri, restoranlar, kafeler, balık tutma alanlarının yanı sıra, kano ile gölet gezileri yapabileceğiniz Villa Voyage ayrıca Gaziantep Büyükşehir Belediye’sinin gerçekleştireceği Livas ( Vadi Alleben ) Botanik Parkı ile yürüyüş mesafesi bağlantısı kurarak doğa içinde zaman geçirmek isteyenlere bulunmaz bir fırsat sağlıyor.

İ.T.Ü İnşaat Mühendisliği eğitiminin ardından kurduğu İnovas A.Ş'yi  kısa sürede büyük inşaat firmaları platformuna taşıyan ve aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığını da yürüten Serkan Orkun, İnsanlığın geleceğinin yeşili ve doğaya korumak ile şekilleneceğine inandıklarını belirterek, Türkiye’de her villa için elektrikli araç şarj istasyonu ve yenilenebilir yapı malzemeleriyle inşa edilmiş ilk proje olacaklarını vurguladı. Projede atık su ve enerji tasarrufunun da göz önüne alındığını, havuz ve kullanım suyu ısıtmasının güneş enerjisi ile sağlanacağının altını çizdi. Teraslardan gelen yağmur sularının bahçe sulama için özel depolarda toplanacağı Villa Voyage¹da ayrıca yaya ve çocuk güvenliği için otoparklar yer altına inşa ediliyor.

Yatay yaşam tarzı temel alınarak 2 katlı hazırlanan tüm villaların ferah ve manzaralı olması için mimari projede üretilen özel çözümler sayesinde doğal bitki örtüsü de korunmakta.

Gerek geleceğe yatırım, gerekse yaşam alanı olarak Gaziantep'te ‘Yeniliğe Hayat Katmak’ için tasarlanan Villa Voyage bizden de ona yakışır şekli ile yıldızlı tam not aldı.

1,092 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: İnovas A.Ş.
Proje Tarihi: 01-01-2021
Proje Teslim Tarihi: 01-06-2022
Proje Alanı: NULL
M² Aralığı: 415 - 0
Üniteler: 5+1,
Konut Sayısı: 40
Fiyat Aralığı: 3.500.000 TL > 4.000.000 TL
Emlak Tipi: Villa,
Adres: Yamaçtepe, Şahinbey/Gaziantep

Genel Özellikler

Asansör
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler

Güvenlik Özellikleri

Güvenlikli Giriş
Güvenlik Kameraları
Çelik Kapı

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu
Jeneratör
Hidrofor

Proje Fotoğrafları

İlanları Karşılaştırın