Vesen Yalıları

Vesen Yalıları

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 103 kişi başvurdu.

Vesen Yalıları Projesi ve Fiyatları

Vesen Yalıları Projesi,

İstanbul'un Yeni Yalıları

Tuzla’nın cennet köşesi Mercan Koyu’nda denize sıfır olan bu değerli proje, İstanbul’un en korunaklı, temiz ve sağlıklı köşesine saklanırken, iki adımda sizi zengin bir dünya ile buluşturuyor. Kentin gürültüsünü, stresini tamamen unutun, sadece dalgaların, rüzgarın, kuşların sesini hissedin.

Mavi, Yeşil ve Sen

Mavinin ve yeşilin her tonunun, yakamozların, martıların, güneşin, yıldızların eşsiz güzelliği ile sarmalanmış denize sıfır bir statü noktası... Günün her saati güneş ışığını kademeli olarak alacak özel teraslarda nefes kesen bir manzara. %80’i peyzaj alanlarına ayrılmış Vesen Yalıları’nda göletler, süs havuzları, çim alanlar, her biri farklı konspette hazırlanmış orman bahçe,sessiz bahçe,gül ve çiçek bahçesi, zen bahçesi, saklı bahçe, kiraz ve lavanta bahçesi, koza pergolalar, su kenarı dinlenme alanları, iskele ve köprüler, amfi tipi spor ve plaj seyir alanları ile sahil şeridinde yer alan plaj, Vesen Yalıları’nda açık hava yaşamını bir festivale dönüştürecek.             

 

Vesen yalıları Projesi, Vesen, İlbank ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte İstanbul'un deniz kokulu ilçesi Tuzla Mercan'da denize sıfır yalı daire konseptinde inşa edilecek. Vesen yalıları​ Projesi şu anda ön talep toplama aşamasında. Projedeki yalı daireler 214 metrekareden başlıyor. Proje 40.795 metrekarelik alanının tamamı denize manzaralı. 

Vesen yalıları Projesi, Bozulmamış doğası, tertemiz sahili, yanı başındaki adaları, rahat ve aralıklı konut yerleşimi, Tuz Gölü’ndeki göçmen kuşları, kıyı restoranları ve yılın 12 ayı huzur veren, her mevsim yaşanabilecek atmosferi ile İstanbul’un en ideal yaşam alanı…

Tuzla’nın cennet köşesi Mercan Koyu’nda denize sıfır tasarlanan bu değerli proje, İstanbul’un en korunaklı, temiz ve sağlıklı köşesine saklanırken, iki adımda sizi zengin bir dünya ile buluşturuyor. Projenin % 80 yeşil alana ayrılmış geniz bahçeli,  balkonlu ve teraslı yalı dairelerden oluşuyor. 

İstanbul Anadolu Yakası’nın denize sıfır ilk ve tek projesi Vesen yalıları şimdi satışta.

5,822 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Vesen İnşaat
Proje Tarihi: 01-08-2021
Proje Teslim Tarihi: 01-03-2024
Proje Alanı: NULL
M² Aralığı: 214 - 300
Üniteler: 4+1,
Konut Sayısı: 158
Emlak Tipi: Konut,
Adres: Tuzla Mercan İstanbul-Tuzla

Genel Özellikler

Asansör
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler
Kapalı Yüzme Havuzu
Buhar Odası
Sauna
Restoran / Cafe
Hamam
SPA
Toplantı Salonu
Oyun Parkı
Basketbol Sahası
Fitness Salonu
Yürüyüş Parkuru

Güvenlik Özellikleri

Güvenlikli Giriş
7/24 Güvenlik
Güvenlik Kameraları
Çelik Kapı

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu
Jeneratör
Hidrofor

Proje Fotoğrafları

BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın