• Omia İnşaat
  • Daire Sayısı
    -
  • Teslim Tarihi
    01-01-2022
  • ZONGULDAK / Merkez
Ünişehir Zonguldak

Ünişehir Zonguldak

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 6 kişi başvurdu.

Ünişehir Zonguldak Projesi ve Fiyatları

Ünişehir Zonguldak Projesi

 

Ünişehir Zonguldak Projesi, Üniversitelerin yaygınlaştığı, üniversite okuyanların sayısının da arttığı ülkemizde, bugüne kadar üniversite öğrencilerinin barınma sorununa kalıcı bir çözüm getirilemedi. Ünişehir Zonguldak Projesi özelliklede az kapasiteye sahip olan öğrenci yurtları, yoğun ihtiyacı karşılamakta yeterli olamıyor.

2018 yılı itibariyle 41.000'i bulan öğrenci sayısıyla Zonguldak'ta hayat bulacak ÜniŞehir ise işte bu soruna çare olarak tasarlandı.  Amaç hem gençlerin öğrenim hayatları boyunca hak ettikleri şekilde yaşam standartlarını yükseltmek, hem de yatırımcılar için kazançlı bir yatırım alternatifi sunmaktır.

AVM, ofis ve daire stoklarında önemli ölçüde doygunluğa erişen gayrimenkul sektöründe, “Öğrenci Rezidansları” en karlı yatırım fırsatı olarak öne çıkıyor.

Özellikle yurt sayısının ve fiziki koşulların yetersiz olduğu bölgelerde yeni, modern ve öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde projelendirilmiş yaşam alanlarına talep artıyor. Bu durum ise hem öğrencilerin hem de yatırımının karşılığını düzenli kira geliriyle alan yatırımcının yüzünü güldürüyor.

Bağımsız daireler halinde satılan öğrenci evlerinin kiraya verilmesi ve işletilmesi sistemine dayanan ÜniŞehir; yatırımcısına her ay düzenli kira geliri, öğrenciye ise kaliteli ve konforlu bir yaşam sağlıyor.

ÜniŞehir, kampüs şeklinde tasarlanmış sadece öğrencilerin kalabileceği konseptiyle değeri her geçen gün artan, aynı zamanda talebin hiç bitmeyeceği bir yatırım aracı olma özelliği taşıyor.                     

1,175 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Omia İnşaat
Proje Tarihi: 01-01-2018
Proje Teslim Tarihi: 01-01-2022
Üniteler: 3+1,2+1,1+1,1+0,
Emlak Tipi: Konut,
Adres: zonguldak

Genel Özellikler

Asansör
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park
Bakkal / Market
Restaurant

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler
Buhar Odası
Sauna
Restoran / Cafe
SPA
Toplantı Salonu
Oyun Parkı
Basketbol Sahası

Güvenlik Özellikleri

Güvenlikli Giriş
Güvenlik Kameraları
Çelik Kapı

Ünişehir Zonguldak NEREDE?

İlanları Karşılaştırın