Torkam Fikirtepe

Torkam Fikirtepe

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 16 kişi başvurdu.

Torkam Fikirtepe Projesi ve Fiyatları

Kiptaş’ın Fikirtepe ihalesini kazanan Torkam İnşaat, kazandı. Şirket 5 bloktan oluşan 1.101 konutluk dev bir proje hayata geçirecek.

Torkam İnşaat, İstanbul Fikirtepe'de yeni projeye hazırlanıyor. KİPTAŞ ihalesini kazanan Torkam İnşaat, Fikirtepe’nin en dikkat çekici noktasında toplam inşaat alanı 182 bin 198 metrekare olan 1.101 konut inşa edecek. Proje sahiplerine anahtar teslim hazır olarak sunacak. Projenin ihale tutarı KDV dahil 383 milyon 488 bin TL olarak açıklandı.

5 blok olarak tasarlanan  Torkam İnşaat  Fikirtepe projesinde 511 adet 1+1, 438 adet 2+1, 128 adet 3+1 ve 24 adet 4+1 konut bulunuyor. Projenin 30 ay içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

Torkam Fikirtepe Projesi

Fikirtepe’deki projeye büyük önem verdiklerini ifade eden Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli şu ifadeleri kullandı; "Fikirtepe son yıllarda en çok konuşulan semtlerimiz arasında yer aldı. Bu bölgede çok kıymetli projeler yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Torkam İnşaat olarak biz de hem bilgi birikimimiz hem de tecrübemizle Fikirtepe’de yer almaya, bölgeye değer katmaya ve destek vermeye karar verdik. İhale sonrasında  Kiptaş  ile imzaladığımız sözleşmenin ardından çalışmalarımıza başladık. Kiptaş’ın Fikirtepe projesinde toplam 1.101 konuttan oluşan inşaat yapım işlerine yönelik sözleşmemizi imzaladık ve yer teslimini aldık. Hızlıca üretime geçerek hak sahiplerine müjdeli haberi ulaştırmayı amaçlıyoruz"

3,311 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Torkam İnşaat
Proje Tarihi: 20-05-2018
Proje Teslim Tarihi: 01-11-2021
Üniteler: 3+1,2+1,1+1,
Konut Sayısı: 1101
Emlak Tipi: Konut,Rezidans,

Genel Özellikler

Asansör
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Buhar Odası
Sauna
Restoran / Cafe
Basketbol Sahası
Yürüyüş Parkuru

Güvenlik Özellikleri

Güvenlikli Giriş
7/24 Güvenlik

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu
Jeneratör
Hidrofor
Paratoner
Merkezi Kablolu Televizyon
Uydu TV Altyapısı
Kablosuz İnternet
Fiber Optik İnternet Altyapısı
Teknik Servis
Klima
Merkezi Sıcak Su

Proje Fotoğrafları

Proje Videosu

BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın